BNI FORTUNA, czyli jak relacje przekładają się na rekomendacje

BNI FORTUNA świętuje swoje urodziny! Czy wiecie, że lubelska grupa należąca do największej na świecie organizacji biznesowej, działa naszym mieście już od 9 lat? Sprawdźmy, co BNI oferuje swoim członkom i w jaki sposób wspiera ich biznesy.

Wtorek, 7:00 rano. Kiedy inni jeszcze śpią lub w pośpiechu szykują się do pracy, w jednym z lubelskich hoteli gromadzą się właściciele lokalnych firm. Właśnie zaczyna się cotygodniowe spotkanie grupy BNI FORTUNA. Spotykamy tutaj m.in. producenta mebli,  eksperta od marketingu, właściciela firmy budowlanej czy agenta nieruchomości. Przedsiębiorców, którym zależy na tym, aby rozbudowywać swoją sieć kontaktów, zdobywać nową wiedzę i przede wszystkim – rozwijać swój biznes przez rekomendacje. Bo właśnie w nich leży sekret skuteczności BNI.

Czym jest BNI?

BNI to międzynarodowa organizacja biznesowa założona w Stanach Zjednoczonych w 1984 roku. W Polsce istnieje od 2006 r. i obecnie zrzesza ponad 2000 firm z sektora MŚP w 30 miastach, w tym również w Lublinie.

Lubelska grupa BNI FORTUNA działa już od 9 lat. Obecnie liczy 40 przedsiębiorców, którzy działają w myśl zasady Givers Gain, czyli dający dostaje. Co to oznacza w praktyce? Członkowie grupy dzielą się swoimi kontaktami i umożliwiają innym dotarcie do osób potencjalnie zainteresowanych ich usługami czy produktami. Wiedzą przy tym, że sami również mogą liczyć na pomoc. A członkowie BNI pomagają naprawdę skutecznie! Tylko w zeszłym roku przedsiębiorcy z lubelskiej grupy przekazali sobie ponad 1 500 rekomendacji, które zaowocowały biznesami na kwotę ponad 4 mln złotych. Co więcej, według oficjalnych danych wartość członkostwa w grupie BNI Fortuna w 2018 r. wynosiła ponad 109 tys. zł. Właśnie tyle średnio w zeszłym roku dzięki BNI zarobił każdy z członków organizacji.

Inne podejście do biznesu

Warto podkreślić, że kluczowym elementem filozofii BNI jest zasada braku konkurencji. Oznacza to, że w danej grupie może działać tylko jeden przedstawiciel określonej branży. Dzięki temu przedsiębiorcy współpracują ze sobą i uzupełniają się, a nie rywalizują.

Podoba Ci się idea rekomendacji biznesowych? Przyjdź na Dziewiąte Urodziny grupy BNI FORTUNA, które odbędą się już 2 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Hotel Focus w Lublinie.

Więcej informacji na www.facebook.com/events/306704296657796/?active_tab=about

Link do urodzinowej rejestracji – http://bnifortuna.pl/urodziny/

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online