690 680 960

Biskupice: 14-latek miał prawie promil, jeździł traktorem po boisku

Świdniccy policjanci zatrzymali pijanego nastolatka jeżdżącego ciągnikiem rolniczym po boisku szkolnym. Trwa ustalanie w jaki sposób 14-latek wszedł w posiadanie kluczyków.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 23 w Biskupicach w powiecie świdnickim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że po murawie boiska szkolnego jeździ ktoś traktorem. Na miejscu okazało się, że za kierownicą ciągnika siedział 14-latek. Wraz nim w pobliżu znajdowali się 18-latek oraz 17-latka.

– Cała trójka znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Sam kierujący miał w wydychanym powietrzu prawie promil alkoholu. Jego koleżanka ponad 1,5 promila alkoholu – informuje asp. Magdalena Szczepanowska ze świdnickiej Policji.

Świdniccy policjanci ustalają w jakich okolicznościach małoletni nabyli i spożywali alkohol oraz dlaczego nie znajdowali się pod właściwym nadzorem rodziców.

– Trwają również ustalenia w jakich okolicznościach małoletni wszedł w posiadanie kluczyków do ciągnika oraz wyjechał nim z posesji – dodaje asp. Magdalena Szczepanowska.

2015-08-07 11:10:54
(fot. ilustr. lublin112.pl)

14 komentarzy

 1. Poczuł PASJĘ nauczania koleżanki i kolegi, jak zajumać staremu kluczyki i popisania się swoimi umiejętnościami.
  Już ja dałbym mu takie „kieszonkowe” na alkohol po czterech literach, że do końca życia ze wtrętem patrzyłby na wszystkie butelki. Nawet jakby nadopiekuńcze prawo postanowiło mnie wyeliminować z rodziny jako ojca.

 2. To nie jest ten traktor i to boisko co na zdjęciu.

 3. To ja 🙂 jestem sławny

 4. Akurat do odpalenia ciągnika to kluczyki są najmniej potrzebne.

  • Tym bardziej małolat powinien dostać po jajach, szanowny tomku.
   A na marginesie – imiona pisze się z dużej litery, nawet jak to tzw. nick -przypomnij sobie, kju…wa, co ci pani od polskiego do „globusa” wciskała.

 5. jakie kluczyki do traktora,przecierz każdy na wsi odpali ciągnik z pomocą gwoździa,stacyjka w C-330 to nie zamek jak w drzwiach wejściowych

 6. To ten 18-latek zakupił alkohol a jazda ciągnikiem czy nawet samochodem po boisku albo drodze tzw. nieutwardzonej nie jest zabroniona.

 7. Zdzisio traktorysta

  kluczyki? 😀 o czym wy panowie piszecie, do C-330 wystarczy gwóżdź 3 calowy i odpalasz…. pozdrawiam 🙂

 8. nie mieli tyle, policja kłamie… A to się nazywa dobry wariat i dobra zabawa haha

 9. Żeby odpalić ciągnik wystarczy zwykły gwóźdź.

Kursy walut

 • USD 4.0199zł -0.01%
 • GBP 5.0597zł -0.12%
 • EUR 4.3334zł -0.11%
 • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas