Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Biłgoraj: Pojazdy po zderzeniu wbiły się w ogrodzenie posesji. Trzy osoby ranne

3 osoby zostały ranne we wczorajszym wypadku na skrzyżowaniu ulic Leśnej z Poniatowskiego w Biłgoraju. Dwa pojazdy zostały wyrzucone z jezdni i wbiły się w ogrodzenie jednej z posesji. Policjanci i strażacy wydostali z aut 5 uwięzionych osób.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 17.00 na jednym ze skrzyżowań w Biłgoraju. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów marki chevrolet oraz volkswagen bus. Wysłani na miejsce policjanci zastali dwa pojazdy wbite w ogrodzenie jednej z posesji. Policjanci zabezpieczający miejsce wypadku pomagali strażakom wydostać uwięzionych ludzi z obu samochodów. Piątka uczestników zdarzenia trafiła do szpitala.

Według pierwszych ustaleń policjantów wynika, że jadący drogą podporządkowaną chevrolet wjechał na skrzyżowanie dróg, na którym drogą z pierwszeństwem przejazdu poruszał się volkswagen bus. Doszło do zderzenia bocznego samochodów, w wyniku którego oba pojazdy zostały wyrzucone z jezdni i wbiły się w ogrodzenie jednej z posesji.

3 osoby z chevroleta trafiły do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała, byli to 50-letni kierujący wraz z 16-letnią córką i jej 15-letnią koleżanką. Z kolei 30-letni ojciec z 4-latkiem podróżujący volkswagenem busem na szczęście nie odnieśli obrażeń. Kierującym pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie w chwili zdarzenia.

Policjanci ustalają wszystkie szczegóły i okoliczności tego wypadku.

2013-10-02 09:30:48
(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Z kraju