Biedronka otworzyła sklep w Niedrzwicy Dużej. Sieć wchodzi do coraz mniejszych miejscowości
12:18 30-10-2019 | Autor: redakcja

W środę 30 października miało miejsce otwarcie sklepu Biedronka w Niedrzwicy Dużej. Jest to wzorcowy sklep tej sieci, zaprojektowany wedle tzw. layoutu 2.0. Z zewnątrz wyraźnie zauważalna jest przeszklona witryna i fasada w eleganckim, antracytowym kolorze. Z kolei w nowoczesnym wnętrzu zostały wydzielone nowe strefy z konkretnymi grupami produktów i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. Przedstawiciele sieci podkreślają, że postawiono także na ekologię. W chłodziarkach i lodówkach zastosowano przyjazne środowisku gazy, jak naturalny dwutlenek węgla i oświetlenie LED.
Sklep przy ul. Lubelskiej ponad 750 metrów kwadratowych samej sali sprzedaży. W placówce zamontowano 5 kas, a zatrudnienie znalazło w niej 15 osób. Biedronka w Niedrzwicy Dużej działa w godzinach 6:15 do 22:00 od poniedziałku do soboty, a w niedziele handlowe: od godz. 8:00 do 21:00. Z okazji otwarcia nowej placówki klienci mogą liczyć na degustacje ciast i świeżego pieczywa oraz kawy.
– Nasz nowy, pierwszy w Niedrzwicy Dużej sklep to prawdziwa gratka nie tylko dla kierowców, którzy będą mogli zrobić tu zakupy w komfortowych warunkach, ale i dla lokalnych mieszkańców. Dla jednych i drugich mamy to, z czego słynie Biedronka: niskie ceny i wysoką jakość produktów. Placówka położona jest w dogodnej dla podróżnych lokalizacji, a obok niej znajduje się duży parking z 87 miejscami postojowymi – tłumaczy Jarosław Wiadrowski, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.
Łącznie Biedronka ma w Polsce już ponad 2,9 tys sklepów, które działają w ponad 1100 miejscowościach. Od stycznia do września br. otworzonych zostało 46 nowych obiektów handlowych. Jeszcze w tym roku sieć planuje uruchomienie kolejnych sklepów, aby przekroczyć liczbę 3 tys. placówek handlowych. Jednocześnie kolejne Biedronki pojawiają się w coraz mniejszych miejscowościach. Otwierane są tam placówki w mniejszym formacie, o powierzchni sali sprzedaży 500 mkw. lub 650 mkw, często posiadające m.in. tradycyjną ladę z mięsem, wędlinami i serami. Prowadzone są one również na zasadzie franczyzy.
(fot. Biedronka/nadesłane)
Oczywiście dogodna lokalizacja dla kierowców do czasu aż nie otworzą ekspresówki, wtedy to już będzie kilka ładnych kilometrów od zjazdu 🙂
Ciekawe kto im będzie kompletował i dowodził towar jak z centrum i kierowcy spiepszają jeden za drugim!małe pieniądze płatne w ratach normy spalania i godziny pracy często ponad 12 dziennie.
Chyba w złej firmie pracujesz, znajomi bardzo chwalą, czasem 6h, czasem 8h, codziennie w domu i 4k w kieszeni 🙂
człowieku, nim coś napiszesz, przemyśl to a nie dłubiesz BEŁKOT samca.
Teraz biedronki otwierają się głównie na wsiach bo tam są ich klienci, w miastach już tak dobrze nie idzie.
Dokładnie. Dla lemingow z miast za drogo. Po spłacenia kredytu niewiele zostaje.
Bardziej chodzi o to że nikomu nie chce się stać w kolejce do jednej kasy i przeciskać między paletami.
Nie o to chodzi. Ani tam tanio, ani dobrych produktów na wagę np.sery, ani to polski sklep i kasa ucieka. Jesteśmy z miasta, bez kredytów ale tam nie chodzimy. To taka skoda fabieda, dużo tego ale jakość jakoś 🙂
Nie ma to znaczenia głupio w dzisiejszych czasach porównywać wieś do kategorii gorszej.Ludzie na wsi żyją lepiej niż nie jeden w mieście,wiec twój komentarz zbędny xD.Kolejki będą zarówno na wsi jak i w mieście „Burku”
I czym to się cieszyć? Kolejny mały wiejski sklepik będzie do zamknięcia!!!
zapraszam na wielkie otwarcie biedronki extra znajdującej się w Niedrzwicy Dużej.Podobno są tam dzisiaj niesamowite promocje…
otworzy w niedziele i zyska wiecej niz na tygodniu
No dobra, Szanowna Redakcjo,
Ale dlaczego użyliście nagłówka „wiadomości z regionu”, a nie „artykuł sponsorowany”.
Bo nikt za niego nie wziął pieniędzy.
W takim razie trochę to dziwne, że za „frajer” wychwalacie niemal pod niebiosa firmę X, która dzięki poczytności Waszej Strony WWW otrzymuje darmową reklamę. Niezależność? Obiektywność? Lokalny patriotyzm?
Pewnie czysto i bez palet na przejściach będzie całe 2 dni…
Ja zrezygnoqalem kupuje w lokalnych sklepach w biedronce syf, drogo i jedna kasa, ogolnie porazka
Ile szanowna redakcja przytuliła honorarium za tę reklamę? Tylko proszę nie piszcie „nic” albo czegoś równie durnego i lakonicznego z Waszym standardowym „pozdrawiamy”. Pytam, bo wiele pożytecznych społeczeństwu firm otwiera się wokoło dość często, ale wzmianki o tym u Was żadnej. A tak swoją drogą z niecierpliwością oczekuję wprowadzenia podatku od sklepów wielkopowierzchniowych, skoro KE przegrała spór o niego.
Jak Pan/Pani taki ciekawy/ciekawa może Pan/Pani zadzwonić do Biedronki i zapytać, my z kolei zapraszamy do redakcji to powiemy osobiście. Czy brakuje odwagi, bo łatwo jest rzucać anonimowe kalumnie w sieci? Przypominamy, że pomawianie kogokolwiek podlega pod konkretny paragraf, a w sieci nikt nie jest anonimowy.
Słabo śledzi Pan/Pani portal, skoro nie widziała/a Pan/Pani materiałów dotyczących lokalnych przedsięwzięć. Od lat wspieramy też lokalne biznesy, piszemy o nich i publikujemy nadesłane do nas materiały. Co więcej niecały rok temu, na spotkaniu z przedstawicielami lokalnego biznesu przedstawiliśmy ofertę bezpłatnych publikacji, które dotyczyłyby tego co dzieje się na lokalnym podwórku biznesowym (chodziło o prezentacje m.in. nowinek technologicznych czy nowych ciekawych przedsięwzięć biznesowych).
https://www.lublin112.pl/kolejny-park-trampolin-otwieraja-lublinie-pierwszy-takim-obiekt-tej-czesci-europy-zdjecia/
https://www.lublin112.pl/firma-pwc-otwiera-oddzial-w-lublinie-rozpoczela-sie-rekrutacja-pracownikow/
https://www.lublin112.pl/lublina-wkracza-kolejna-siec-otwiera-sie-piotr-pawel/
https://www.lublin112.pl/data-modul-otworzyla-nowoczesna-fabryke-wybralismy-lublin-bo-jest-w-sercu-europy-zdjecia/
https://www.lublin112.pl/okazji-60-edycji-klubu-odpowiedzialnego-biznesu-lublinie-odbedzie-sie/
https://www.lublin112.pl/siec-sklepow-stokrotka-bedzie-jeszcze-wieksza-przejmuja-kolejna-konkurencyjna-spolke/
https://www.lublin112.pl/w-lublinie-powstala-pierwsza-w-polsce-wypozyczalnia-internetowa-egaudia-pl/
https://www.lublin112.pl/przebita-opona-suchy-lancuch-problem-mobilnego-serwisu-rowerowego-zdjecia/
Dalej wymieniać? Także prosimy sobie oszczędzić żenujących wpisów.
Poniżej dane kontaktowe (można dzwonić i pisać do woli, tak aby nasycić swoją ciekawość :))
Droga Redakcjo, rozśmieszyło mnie to serdecznie. Mizerne to straszenie paragrafami. Zadałem jedynie proste pytanie, a tu jak w przysłowiu „uderz w stół a nożyce się odezwą”. Nie wierzę w bezinteresowność tego typu artykułów i nie jest to zabronione, bo jakoś jedynie wielkie sieci są w stanie przebić się w ten sposób do publicznej wiadomości, a że piszę komentarz w formie pytania, jest to moje prawo wynikające z wolności wypowiedzi – przy której nadmieniam nikogo nie oskarżyłem, ani nie pomówiłem. Czy jeśli zapytam Pana/Pani czy jest Pan/Pani idiotą, to czy nazwałem/am go/ją idiotą? A cóż mnie interesuje pytanie do sieci handlowej, skoro osoba tam zatrudniana zawsze zasłoni się tajemnicą handlową? Po cóż również fatygować się do szanownej Redakcji, po równie lakoniczne odpowiedzi, żeby jeszcze było to na tyle ważne i interesujące.
Czyli tak jak podejrzewaliśmy, komentarz napisany ze zwykłem złośliwości. Nie przemawiają argumenty, trudno :).
Strach obleciał 🙂
„Mieszkańcy Niedrzwicy Dużej i sąsiednich miejscowości od dzisiaj mogą już robić zakupy w pierwszym w tej okolicy sklepie sieci Biedronka”.
Szanowna Redakcjo, to osoby z miejscowości które nie sąsiadują z Niedrzwicą nie będą tam mogły robić zakupów? Możecie interweniować w tej sprawie?
Żenujący komentarz.
dobre
Karuzela śmiechu 🙂