690 680 960

Do Lublina wkracza kolejna sieć: Otwiera się Piotr i Paweł

Już niebawem mieszkańcy Lublina będą mieli do dyspozycji kolejną sieć handlową. Trwają ostatnie prace przed otwarciem supermarketu Piotr i Paweł.

Sieć delikatesów Piotr i Paweł jest jedną z większych w naszym kraju. Posiada całkowicie polski kapitał i jest obecna w większości dużych miast Polski. O otwarciu sklepu w Lublinie mówiło się od dawna, jednak spekulowano nad jego lokalizacja, podając przyszłe centrum handlowe przy al. Spółdzielczości Pracy. Głównie ze względu na to, iż w kilku podobnych centrach w kraju, jednym z najemców jest właśnie ta sieć supermarketów.

Tymczasem prace adaptacyjne pod nowy sklep prowadzone są przy ulicy Wolskiej 11, w lokalu który wcześniej zajmował Carrefour. Francuska sieć zlikwidowała sklep pod koniec 2011 roku i od tamtej pory właściciel galerii starał się znaleźć nowego najemcę. Większość lokali po likwidowanych sklepach Carrefour przejmowała sieć Biedronka, jednak w tym przypadku Portugalczycy nie byli zainteresowani tym miejscem. Głównie ze względu na to, że po drugiej stronie ulicy mają już swój sklep.

Umowa została podpisana kilka miesięcy temu, zaś od paru tygodni trwają prace zarówno w środku budynku jak i na zewnątrz. O ile wnętrza są przystosowywane do standardów sieci, to zewnątrz galerii zmienia się nie do poznania. Elewacja zyskała nowe barwy czy też wybudowano schody prowadzące wprost z ulicy Droga Męczenników Majdanka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, lubelski sklep będzie prowadzony na zasadach franczyzy a jego otwarcie dla klientów nastąpi na początku listopada.

(fot. lublin112)
2013-10-20 19:03:23

3 komentarze

  1. powinni to zamknąć, nie potrzeba następnych sieciówek.

  2. o, super, bo to znaczy że będą też nowe miejsca pracy, a orientowałam się i czytałam opinie pracowników np. na gowork.pl/opinie_czytaj,77320 i wszyscy polecają. no mam nadzieję, że się załapie

  3. Przecież ta sieć była kilka lat temu w tej lokalizacji i ją zlikwidowano. ??

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas