Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Biała Podlaska: Zaginiona 15-latka odnaleziona na Śląsku

Poszukiwania 15-letniej mieszkanki Białej Podlaskiej zostały zakończone. Dziewczyna przebywała u znajomego w województwie śląskim.

Poszukiwania zaginionej 15-letniej mieszkanki Białej Podlaskiej trwały od 30 listopada. Informacja o zaginięciu trafiła do jednostek Policji w całym kraju, w poszukiwania zaangażowała się rodzina, znajomi zaginionej oraz fundacja ITAKA. Komunikaty o zaginięciu trafiły także do mediów i był publikowane na portalach internetowych.

– Policjanci dotarli m.in. do kilkudziesięciu osób, które mogły mieć wiedzę na temat zaginięcia nastolatki, przejrzeli monitoringi z wytypowanych miejsc w kilku miastach, z których były informacje, że może tam przebywać zaginiona – informuje kom. Jarosław Janicki z bialskiej Policji.

Poszukiwania przyniosły efekt i dwa dni temu ustalono miejsce pobytu 15-latki na terenie powiatu mikołowskiego.

– Z rąk tamtejszych policjantów odebrał ją osobiście ojciec. W momencie zatrzymania dziewczyna przebywała w towarzystwie pełnoletniego mieszkańca woj. mazowieckiego. Policjanci sprawdzają okoliczności zaginięcia. Z ustaleń mundurowych wynika, że miejsce zamieszkania poszukiwana nastolatka opuściła dobrowolnie – wyjaśnia kom. Jarosław Janicki.

2016-12-19 12:30:50
(fot. ilustr. lublin112.pl)

17 komentarzy

  1. dlaczego źle ,wszyscy będą się cieszyć z narodzin nowego obywatela,dziadkowie dostaną 500+

  2. Jasiek na tę wieść oderwany od Kaśki

    Rodzice od zmysłów odchodzili, a ona tymczasem szkoliła się na agentkę towarzyską???
    Wcześnie zaczęła, ma sporo czasu na rozwijanie talentu.