690 680 960

Biała Podlaska: Strzelał z wiatrówki do przechodniów. W mieszkaniu miał amfetaminę

Policjanci z Białej Podlaskiej ustalili personalia mężczyzny, który strzelał z wiatrówki do przechodniów. 30-latek za swoje postępowanie wkrótce odpowie przed sądem.

W miniony wtorek w rejonie ulicy Sidorskiej w Białej Podlaskiej nieznany sprawca oddał strzały z wiatrówki w kierunku przechodniów. W tym czasie przechodziły trzy młode osoby. Na szczęście nie odniosły one obrażeń zagrażających ich życiu i zdrowiu.

– Bialscy kryminalni ustalili dane mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą. Uzyskali także informację, że mężczyzna w miejscu swojego zamieszkania posiadać może środki odurzające. Informacje kryminalnych potwierdziły się. W miejscu zamieszkania 30-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej ujawnili amfetaminę – informuje st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla z bialskiej Policji.

Policjanci zatrzymali 30-latka do wyjaśniania. Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do winy.

– Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla.

2017-03-31 23:34:50
(fot. pixabay.com)

9 komentarzy

 1. Aaron Fleischman

  News ten dedykuję wszystkim zwolennikom powszechnego dostępu do broni palnej. Gdyby ten świr strzelał z prawdziwej broni zamiast wiatrówki, mielibyśmy trzy trupy zamiast trojga poszkodowanych, których rany nie zagrażają ich życiu i zdrowiu.

  • Równie dobrze mógł złapać nóż, bądź długi śrubokręt, czy nawet kij. Wyrządziłby zapewne większe szkody, niż tą wiatrówką. Post ten dedykuję wszystkim zwolennikom powszechnego dostępu do noży w domu, śrubokrętów, czy posiadaczy wszelkich rurek, pałek itd…

   • Aaron Fleischman

    Jakoś dziwnym trafem chciał sobie postrzelać, a nie ganiać za ludźmi z nożem, śrubokrętem lub kijem, więc nie mówmy o sytuacji, która zwyczajnie nie miała miejsca. Chyba że pokażesz mi, jak można strzelać z balkonu do przechodniów z noża, śrubokrętu albo kija, uznam Twój argument za wiążący.

    • Aaron Fleischman

     W USA powszechne są sytuacje, kiedy komuś posiadana zupełnie legalnie broń palna służy do wyładowania swoich frustracji lub pobawienia się „na haju” w GTA, co kończy się kilkoma lub kilkunastoma trupami. Dlatego zamiast sezonu łowieckiego na dziki, kuropatwy lub sarny, zezwoliłbym myśliwym na odstrzał zwolenników sprowadzenia takich atrakcji nad Wisłę. Prewencyjnie. Cały rok.

     • w USA mają podwójny chromosom Y i dużo murzynów oraz meksykanów, poza tym w Szwajcarii jest powszechny dostęp do broni i jaki jest jest współczynnik zabójstw z bronią palną?

 2. ,,Gdyby ten świr strzelał z prawdziwej broni”-świr nie dostał by legalnie pozwolenia na broń ,,ostrą” najlepiej nie wychodzić z domu i uzbroić się w cierpliwość może w razie napadu świra policja zdąży na czas.Zwolennicy powszechnego rozbrojenia.

  • Stu dwunasty niedorzecznik

   Masz pan rację panie „szczepanik” – prawo do obrony i posiadania w tym celu broni powinien mieć każdy, natomiast sądownie powinno się to prawo odbierać takim jak opisany w artykule.
   Każdemu przeciwnikowi powszechnego dostępu do broni palnej życzę, żeby w potrzebie mogli się szybko dodzwonić na 112, czy 997, a jak już sie dodzwonią, żeby chociaż zdążyli wytłumaczyć gdzie są i jakiej pomocy oczekują.
   Inną sprawą będzie oczekiwanie na dojazd bohaterskiej policji, na której to przyjazd będą oczekiwać napastnicy.

 3. kicha, kwas, kaszana (3w1)

  Doceniam to co napisałeś – w drodze wyjątku i tylko tobie, życzę wszystkich stosunków płodnych.
  Od zaraz.

 4. Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

  Po co komu prawo do posiadania broni, jak nie ma dobrego prawa do obrony siebie, swoich bliskich i własności.
  U nas zanim się w jakikolwiek sposób zaczniesz bronić, musisz pomyśleć, żeby broń Boże nie zrobić krzywdy bandycie, bo szybciej trafisz za kratki niż ów bandzior.

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas