690 680 960

Bezpłatne targi Kariera IT ruszają w Lublinie

W Lublinie odbędzie się pierwsza edycja bezpłatnych targów Kariera IT. Przeznaczone są dla specjalistów IT oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych.

W najbliższą sobotę 28 listopada 2015 roku, w Hotelu Mercure w Lublinie, odbędą się po raz pierwszy targi Kariera IT. Oprócz targów pracy, przygotowane zostaną prelekcje merytoryczne, pokazy nowinek technologicznych oraz konkursy z nagrodami. Swoje oferty pracy przedstawią m.in.: G2A.COM ­ Sponsor Główny Targów, Hays Poland, Connectis, ZF TRW oraz PGS Software.

Z koeli wszyscy przybyli będą mogli wysłuchać wielu prelekcji. Wśród nich m.in.:
* Strategie i ciekawostki związane z kopiami zapasowymi baz danych SQL Server (Radosław Różyński)
* AngularJS – czysty kod (Dariusz Kalbarczyk)
* Dlaczego Agile działa? (Mirosław Dąbrowski)
* Kivy Framework – szybkie tworzenie aplikacji mobilnych na Androida (Rafał Kaczor)
* Społeczności programistów realną szansą na zmianę świata (Paweł Niewęgłowski)
* 3 rzeczy, które możesz zrobić dziś, by przyśpieszyć rozwój w wymarzonym
kierunku (Iza Wojtaszek)

W zorganizowanych podczas targów konkursach będzie można wygrać np. iPad i gadżety od G2A, powerbank, bilety do Teatru, kupony na kręgle i bilard, książki, nagrody rzeczowe, upominki od wystawców i wiele innych nagród. Spragnionych relaksu z pewnością ucieszy specjalna strefa regeneracji gdzie będzie można skorzystać z foteli masujących. Na stoisku firmy G2A.COM będzie można wypróbować na własnej skórze gogle Oculus Rift, a Lublin GameDev przygotuje game corner.

Na miejscu będzie również doradca zawodowy, któremu będzie można dać CV do sprawdzenia i uzyskać porady co zrobić, by osiągać sukcesy w życiu zawodowym. Żeby wziąć udział w wydarzeniu, należy jedynie dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie: http://careercon.pl/konferencja/kariera­it­lublin­28­11­2015/

Portal lublin112.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.

(fot. materiały nadesłane)
2015-11-26 22:41:40

2 komentarze

  1. Szkoda, że nikt nie widzi kto organizuje te targi:
    G2A.COM ­ Sponsor Główny Targów, Hays Poland, Connectis, ZF TRW oraz PGS Software – a gdzie lubelskie firmy? Gdzie wsparcie lokalnego rynku pracy?

  2. Na targach reklamowany był Rzeszów 😉 Piękne panie zachęcały do przeprowadzki, pięknie opowiadając co Stolica Podkarpacia ma dla nich do zaoferowania…

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas