690 680 960

Bez tłumów na otwarciu Kauflandu. Dla pierwszych klientów był szampan, róże i jabłka z logiem (zdjęcia)

Było symboliczne przecięcie wstęgi, dla pierwszych klientów szampan i kwiaty. W czwartek rano w Lublinie został otwarty kolejny sklep sieci Kaufland.

W czwartek o godzinie 6 w Lublinie został otwarty kolejny sklep sieci Kaufland. Placówka handlowa zlokalizowana przy ul. Diamentowej powstała na terenie byłego składu opału, zaś prace przy jej budowie rozpoczęły się pod koniec wakacji 2019 roku. Jest to już trzeci sklep tej sieci w Lublinie.

Na czwartkowym otwarciu nie było tłumów. Przed godziną 6 przed wejściem zebrało się kilkanaście osób. Dla pierwszych klientów był szampan, jabłka z logiem sklepu i róże. Jak usłyszeliśmy, „nawału” klientów można spodziewać się po godzinie 8.

Kto dzisiaj odwiedzi sklep, będzie mógł skorzystać ze specjalnej oferty i promocji. Osoby, które zrobią zakupy za minimum 100 zł, otrzymają bon o wartości 10 zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach. Ponadto w promocyjnej ofercie znajdą się produkty świeże, mięsa i wędliny, a także artykuły gospodarstwa domowego.

Na terenie sklepu można skorzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi, a za same zakupy zapłacić zarówno w kasach tradycyjnych, jak i czterech kasach samoobsługowych. Do dyspozycji osób odwiedzających sklep jest parking na ok. 250 miejsc. Na terenie marketu znajduje się pasaż z salonikiem prasowym oraz kącik piekarniczo-gastronomicznym, gdzie można zamówić posiłek lub kawę.

(fot. lublin112.pl)

21 komentarzy

  1. Pewnie q biedronkach obok bony tez dawali tak nak na orkana.
    A co tam innego zeby leciec na otwarcie ?

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas