Będą grali w piłkę przez dwie doby bez przerwy. Można jeszcze wziąć udział

Mecz piłki nożnej trwający bez przerwy przez 48 godzin? Pasjonaci tego sportu spod Łukowa sportu chcą ustanowić rekord najdłuższego meczu na Lubelszczyźnie.

Grupa pasjonatów piłki nożnej z Krynki wpadła na pomysł, żeby ustanowić rekord najdłuższego meczu na Lubelszczyźnie. W związku z tym, pod koniec lipca organizują mecz, który będzie trwał nieprzerwanie przez dwie doby, czyli łącznie 48 godzin. Do ustanawiania rekordu zapraszają drużyny jak i zawodników z całej Lubelszczyzny jak i spoza niej, warunek jest jeden, uczestnicy muszą mieć więcej niż 14 lat. Co ważne, w grze mogą wziąć udział również panie.

Do rywalizacji zgłosiło się już 10 drużyn, każda z nich zapisywana jest do półgodzinnej gry. Na początku chętni mogą sobie wybierać termin jak i porę, która najbardziej im odpowiada. Później będzie z tym problem, gdyż do wyboru pozostaną tylko wolne terminy. Regulamin meczu przewiduje nielimitowaną liczbę zmian w każdej z drużyn, pozwala to na udział większej ilości osób. Jak wyjaśniają organizatorzy, celem meczu jest również zachęcenie do aktywnego spędzania wakacji, a także okazja do integracji i miłego spędzenia wolnego czasu.

Drużyny mogą się składać zarówno z amatorów, jak i profesjonalistów. Startować mogą drużyny męskie, kobiece czy tez mieszane. Jedynie ze względów bezpieczeństwa, zawodnicy urodzeni nie później niż w 2000 roku. Wyjątkiem może być równoczesny start dwóch drużyn złożonych z osób młodszych niż 14 lat.

Mecz zaplanowany jest na weekend 25 – 27 lipca 2014 r na boisku wielofunkcyjnym przy Zespole Szkół w Krynce. Zapisywać się można pod numerami telefonów: 508 809 129 lub 510 503 032. Udział w imprezie jest bezpłatny a każdy z zawodników dostanie koszulkę meczową na pamiątkę.

(fot. lublin112)
2014-07-09 08:00:51

1 komentarz

 1. A może warto by było spróbować pobić ten rekord ?, może nie od razu ale za jakiś czas ? http://rekordyguinessa.pl/najdluzszy-mecz-pilki-noznej/

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja