Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Awaria sieci wodociągowej, wystąpią zakłócenia w dostawie wody przy kilku ulicach

Do jutra mogą potrwać problemy z dostawą wody do budynków przy kilku ulicach w Lublinie. Trwają prace nad usunięciem awarii sieci wodociągowej.

W piątek rano Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie poinformowało o awarii sieci wodociągowej przy ul. Dziewanny 16.

W związku z awarią w rejonie ulic Gęsiej, Koralowej, Jaspisowej i Cyrkoniowej wystąpią zakłócenia w dostawie wody, szczególnie w godzinach zwiększonego poboru.

Jak informuje MPWiK, taki stan potrwa do dnia jutrzejszego do godzin popołudniowych. Trwają prace przy usuwaniu awarii.

(fot. pixabay.com)

6 komentarzy

  1. Coś jest nie tak. Dziewanny jest na Rucie, a Gęsia, Koralowa są w pobliżu Selgrosa, AgatyMeble. Gdzie Rzym, gdzie Krym.

  2. Obiekt przy Dziewanny 16 zasila równierz ulice Gęsia, Koralowa i inne obiekty w pobliżu tych ulic a więc ten Rzym i Krym jest tuż za miedzą

  3. To bardzo ciekawe, bo Lublin ma zasilanie sieci wodociągowej pierścieniowe więc powinna kolejna najbliższa stacja przejąc podawanie wody. Ale jak widać nie postawili kolejnej bo po co. A przepraszam z Gminy Konopnica się nie opłaca zasilania zakupić bo za drogo, lepiej mieszkańców pozbawić wody, a potem podnieść opłaty za wodę bo przecież my już po kosztach dostarczamy wam wodę.

Z kraju