690 680 960

Awaria sieci wodociągowej na ul. Filaretów. Należy się spodziewać utrudnień w ruchu

O godzinie 8:30 na ul. Filaretów w Lublinie pojawiły się utrudnienia w ruchu. Mają one związek z usuwaniem awarii sieci wodociągowej.

W dniu 26 lutego, od godz. 8:30 będą trwały prace przy usuwaniu awarii sieci wodociągowej na ul. Filaretów. W rejonie prowadzonych prac należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

Zajęty został prawy pas ruchu, jadąc od ul. Jana Pawła II, przy skrzyżowaniu z ul. Rzeckiego. Dodatkowo zamknięty jest odcinek chodnika i ścieżki rowerowej przy skrzyżowaniu ulic Filaretów i Rzeckiego.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin.

(fot. nadesłane Magdalena)

6 komentarzy

 1. I już w tym miejscu nigdy asfalt nie będzie równy. Gwarancja na ten odcinek znika a po awarii wiadomo jak położą ten skrawek.

 2. „Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin.” Jakie utrudnienia występują przy poruszaniu się pieszo?
  Kolejny artykuł napisany tylko pod „jeżdżących”. W Lublinie nie wyginęli jeszcze (choć wszystko w te stronę zmierza przy obecnej polityce państwa i miasta) wszyscy chodzący. Wiele osób porusza się np. własnymi nogami, a komunikatów dotyczących trudno się doszukać. O co w tym uprzywilejowywaniu niektórych w informowaniu o utrudnieniach chodzi? Dlaczego przy utrudnieniach występujących na drogach, zawsze jest napisane: „Uwaga kierowca”, a prawie nigdy: „Uwaga rowerzysci”, czy „Uwaga piesi” ?

  • Łeee Franiu – ja wiem, że piesi i rowerzyści nieczęsto giną na drogach i swoje wpisy chciałbyś częściej wrzucać (akurat dzisiaj 2 osoby zginęły pod kołami – więc trochę nie mam racji), ale dajże spokój, przynajmniej na jakiś czas – tego typu prowokacje już nie działają na innych piszących na L112.

 3. emeryt z Faraona

  A co z wodo dla mieszkańców?

 4. emeryt z Faraona

  Bedo jakies przerwy w dostawie?

 5. Czym się różni bandana od szmacianej maski ???

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas