Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Seat wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

W czwartek wieczorem w Wygnanowie doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Auto osobowe wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 19 w miejscowości Wygnanów w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem jednego pojazdu osobowego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Radzynia i Czemiernik, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak się okazało, kierujący autem marki Seat, stracił panowanie nad pojazdem, który następnie wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Jak relacjonują strażacy, obok pojazdu znajdowała się jedna osoba poszkodowana, której udzielono pomocy i przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Jak nas poinformowano, w pojeździe prawdopodobnie podróżowało więcej osób, ale przed przyjazdem służb ratunkowych, miały się one oddalić z miejsca zdarzenia.

Seat wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Seat wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

(fot. PSP Radzyń Podlaski)

9 komentarzy

 1. Opony wiosenne + prędkość letnia

 2. miejscami bywa bardzo ślisko, szczególnie gdy asfalt przebiega przez las.
  mokry asfalt (np. opadająca mgła) lekki mrozek i szklanka gotowa.
  A podobno myślenie nie boli.

 3. niezle musial grzac na liczniku

 4. Jakby kto, nie daj Boże nie wiedział: ani przydrożnych, ani za drożnych drzew nie ścina sie autkami ino najwygodniej piłą 😆

 5. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego drzewo zaatakowało bezbronny samochód o zacięciu sportowym. Czyżby zazdrość?

 6. Podoba mi się ta konwencja tytułu. Gdy w wypadku bierze udzał inny pojazd niż aŁdi, to podaje się markę tego pojazdu.

  • Współczuje niedoje***** mózgowego. Nie myślałeś aby to leczyć? Absolutnie nie pytam z troski o takiego psychola tylko martwię się, że możesz stanowić zagrożenie dla otoczenia.