690 680 960

Awantura domowa zakończona zatrzymaniem dwóch osób. W domu policjanci znaleźli dynamit (zdjęcia)

Interwencja policyjna w jednym z domów w gminie Leśniowice zakończyła się zatrzymaniem dwóch osób. W trakcie przeszukania mundurowi natrafili na dynamit, spłonki oraz pociski do naboi.

W środę wieczorem chełmscy policjanci otrzymali informację o awanturze domowej na jednej z posesji w gminie Leśniowice. Pomiędzy partnerami miało tam dojść do nieporozumienia.

W trakcie interwencji policjanci zauważyli w jednym z pomieszczeń porozrzucane naboje i dynamit. Na miejsce skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza i policyjni kontrterroryści z Lublina. Funkcjonariusze przy użyciu psów służbowych przeszukali teren.

Funkcjonariusze natrafili na dziesięć lasek dynamitu, blisko pięćset spłonek i dwieście pocisków od naboi. Mundurowi zatrzymali znajdującą się na posesji 37-latkę oraz 38-letniego mężczyznę. Oboje w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi.

Dzisiaj z ich udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Posiadanie tego typu przedmiotów bez wymaganego zezwolenia zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 8.

(fot. Policja Chełm)

16 komentarzy

  1. Dajcie spokój, przecież to tylko krokiety

  2. Taki dynamit latwo pomylic z parowka. Potem moga byc problemy z gazami.

  3. Pociski do oddania.

Kursy walut

  • USD 4.3043zł -0.47%
  • GBP 5.3177zł -0.23%
  • EUR 4.6801zł -0.1%
  • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas