Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Audi wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, jaki miał miejsce na lokalnej drodze w powiecie łukowskim. Kierujący audi mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w środę około godziny 9:40 w miejscowości Wesołówka w gminie Stanin w powiecie łukowskim. Na drodze powiatowej prowadzącej w kierunku Jeleńca dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Łukowa, Krzywdy i Stanina, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało z jezdni po czym uderzyło w drzewo. Następnie audi zatrzymało się na boku.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę audi przetransportowano do szpitala. Pracujący na miejscu wypadku policjanci z łukowskiej drogówki ustalili, że jedną z przyczyn zdarzenia była nadmierna prędkość. Dodatkowo okazało się, że jednak główną przyczyną wypadku był najprawdopodobniej alkohol spożywany wcześniej przez 57-latka. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości, wynik wskazał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Wkrótce, gdy tylko 57-latek wyzdrowieje, usłyszy zarzut. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu co najmniej trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Audi wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

Audi wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

(fot. OSP Krzywda, Policja Łuków)

5 komentarzy

  1. jak poległ, to OK. Kolejnego zabójcy mamy z głowy !!!

  2. Popieram.

  3. Znowu ta choroba współistniejąca.

  4. Łuków, aŁdi i mistrz kierownicy, bardzo często z większą liczbą promili alkoholu we krwi niż z liczbą skończonych klas podstawówki. Co z tego może wyniknąć?

  5. ładne Audi – dobre wykonanie i żywotne
    tylko niestety przedni napęd który jest niebezpieczniejszy niż tylni