Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Audi wypadło z drogi i uderzyło w ogrodzenie. 18-letni kierowca był nietrzeźwy

Nie nacieszył się długo prawem jazdy młody mężczyzna, który znajdując się w stanie nietrzeźwości, doprowadził do zdarzenia drogowego. Policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania.

W niedzielę około godziny 5 nad ranem, mieszkańców ul. Słowackiego w Lubartowie obudził głośny huk. Jak się okazało, kierujący audi młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi na chodnik, a następnie uderzyło w ogrodzenie pobliskiej posesji.

Na miejscu interweniowała policja. Badanie alkomatem wykazało, że 18-letni mieszkaniec gminy Niedźwiada miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Policjanci zatrzymali 18-latkowi prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Niebawem usłyszy on zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu oraz spowodowania kolizji drogowej. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

61

(fot. policja)
2018-06-05 19:51:32

12 komentarzy

 1. Wcześnie gnojek zaczyna .

  • Jedno piwo i dostał małpiego rozumu . Co by było gdyby wypił z pięć browarów ?

   • A może inna sytuacja? Naje*** się w nocy a nad ranem jechał na głębokim kacu? Niezależnie od wersji – śmieć społeczny, który nie powinien nigdy więcej siedzieć za kółkiem skoro tak zaczął „karierę”.

 2. Noo jest auti :)) i młody buc za kierownicą. Tacy to powinni być pytani jaki samochód kupisz jeżeli auti wv czy bwm to od razu egzamin negatywny, dobrze że nikt nie ucierpiał.

 3. „18 letni kierowca „.. dobre ….spadłem z fotela ze śmiechu

 4. dobrze, że wyeliminował swój samochód z ruchu ulicznego

 5. Wziął przykład z pana doktorka z jaguara.

 6. pijak jeszcze nie siedzi ?

 7. Podać mu pawulon i po kłopocie jednego mniej

 8. Ważne że jechał szybko ale bezpiecznie ?

 9. jak on na kacu byl. ta kolizja nie jest spowodowana tym ze gosc byl naje…ny tylko poprostu nie potrafil jezdzic.
  ze skody fabii przeszedl na audi i zobaczyl ze samochody jednak nie prowadza sie same za ciebie :V

 10. Kaśka z pod samego Jaśka

  Dięki Bogu, że właściciel posesji przed niezapowiedzianą wizytą gnojka zabezpieczył się dość solidnym płotem, bo miałby w domu nieproszonego gościa.

Wiadomości z info112