Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Audi uderzyło w ogrodzenie posesji, kierowca był nietrzeźwy

W minioną sobotę w miejscowości Kozubata doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pijanego kierowcy. Mężczyzna zjechał audi z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 21 w miejscowości Kozubata w powiecie włodawskim w gminie Urszulin. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji.

Na miejscu mundurowi ustalili, że kierujący pojazdem marki Audi 36-latek z gminy Cyców nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Stracił panowanie nad pojazdem, który następnie zjechał do rowu i uderzył w ogrodzenie posesji.

Kierujący audi jak i pasażer zostali przetransportowani do szpitala z obrażeniami ciała. Badanie alkomatem wykazało, że 36-latek miał 1,5 promila alkoholu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

(fot. Policja Włodawa)

10 komentarzy

 1. Ciekawe ilokrotnie ten alkomat zawyża wynik stężenia alkoholu. Gdy zabiorą człowiekowi prawo jazdy, to w jaki sposób będzie na chleb zarabiał?

  • Lepiej niech jeździ po pijaku ? Jesteś trzeźwy to ci nikt nie zabierze prawo jazdy. Jełopie.

 2. 1,8 turbo benzyna i nie opanował po pijaku

 3. Samochód aż się cały rozsypał. Musiał być niezły szrot.

 4. Sztygar pojechał bo bandzie

 5. Pewnie niektórym się wydaje że mogą wszystko nawet po pijanemu jeździć. A co by było gdyby ten pijany kierowca wjechał w dziecko lub inną osobę . Proponowałbym zabrać prawo jazdy dożywotnio oraz grzywna może to czegoś nauczy. A skoro to sztygar to odpowiedzialna osoba na odpowiednim stanowisku kto jeszcze pracuje tam na kopalni w dozorze

 6. Kodeks Etyki mówi że każdy pracownik ma reprezentować godnie zakład w miejscu pracy i poza nim!!! Ale jak to mówią: „Ryba psuje się od głowy”

 7. To że sztygar to nie znaczy że mądry

 8. Żona pracuje w policji to mąż jeździ po pijanemu w końcu jemu wolno

 9. Żona pracuje w policji to mąż jeździ po pijanemu