690 680 960

Audi uderzyło w drzewo, nie żyje kierowca. Mężczyzna miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Bezwola Stara Wieś doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jedna osoba zginęła na miejscu, dwie z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 22 w miejscowości Bezwola Stara Wieś w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem marki Audi stracił panowanie nad autem, które następnie wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. 29-letni kierowca w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiło dwóch pasażerów w wieku 18 i 23 lat.

Jak się okazało, po sprawdzeniu w policyjnych bazach, kierujący pojazdem 29-latek miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

38 komentarzy

  1. Ludzie dajcie juz spokoj, chlopak zginął, nie wiadomo co tak naprawde sie stalo! Ale do osadzania kazdy pierwszy. Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny, bo dla nich to ogromna strata.

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie