690 680 960

Audi uderzyło w drzewo. Groźny wypadek pod Dęblinem (zdjęcia)

W środę rano w Bobrownikach pod Dęblinem pojazd osobowy uderzył w drzewo. Jedna osoba została poszkodowana, policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Do wypadku doszło dzisiaj przed godziną 6 w miejscowości Bobrowniki w powiecie ryckim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na ul. Krasnoglińskiej pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierowca pojazdu marki Audi za łukiem drogi wypadł z jezdni, a jego pojazd uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia ucierpiała jedna osoba, która trafiła do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie wypadku występowały utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Więcej zdjęć

Audi uderzyło w drzewo. Groźny wypadek pod Dęblinem (zdjęcia)

(fot. deblinnews.pl)

9 komentarzy

 1. Znowu ałdi.

 2. Audi to kawał kopyta i do niego potrzeba wyobraźni asfaltowej
  Namaszczeni brakiem wyobraźni drajverzy lądują na drzewach !!!

 3. Wódka , samochody są dla ludzi mądrych i z wyobraźnią , kretyni wcześniej czy później kończą tam gdzie powinni.

 4. Pryndzej, czekam!

 5. Jak gołymi okularami widać, posiadacze praw jazdy (nie mylić z kierowcami) wycięli już przydrożne drzewa i biorą się za te rosnące kawałek za rowem.
  Brawo zrobicie miejsce to wam „szerszom droge zrobiom”. Należy sie !!!

 6. Lubie Swoja Wioche

  Jak zwykle lubelaki nie potrafią jeździć!!!

 7. Ok, dobrze że wypadł, bo już obawiałem się że drzewo wtargnęło

 8. Na drodze z Bobrownik w kierunku Moszczanki, a szczególnie we wsi Krasnogliny na krętej drodze gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/godz bite są rekordy prędkości zarówno przez kierowców samochodów osobowych jak i dostawczych i dużych ciężarówek. Kiedy wreszcie na tą drogę zawita na dłużej patrol policji z radarem. Niech postoi dłużej – a nie tylko przemknie i odfajkowane.

 9. Przerosła moc 1.9 tdi lub zajechanego 1.8T w gaziutku?

Kursy walut

 • USD 3.985zł -0.15%
 • GBP 5.0509zł -0.09%
 • EUR 4.3337zł -0.36%
 • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas