Audi uderzyło w bariery na obwodnicy Lublina (foto)

Popołudniowe zdarzenie drogowe na obwodnicy Lublina. Samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu pracują policjanci. Ruch odbywa się płynnie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16 w miejscowości Płouszowice Kolonia. Na drodze ekspresowej S19, w ciągu obwodnicy Lublina, pomiędzy węzłami Sławinek a Szerokie, samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne.

Jak nas poinformowano, kierowca audi poruszał się od strony Kraśnika. Stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto zjechało z jezdni i uderzyło w barierę energochłonną.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

8 komentarzy

  1. To ci sensacja

  2. ale urwal!ale to bylo dobre!

  3. Nastepny za szybki nie opanowal bolidu na OBWODNICY. Piekne, rowne i szerokie drogi a dekle niemal dzien w dzien zaliczaja na niej dzwony albo chociaz bariery… „kieroffcy” kurka mać, aby but w podloge i rura, nic poza tym.

  4. Prawdopodobnie na kaldi starczylo, a na ogumienie niet. Brawo On

  5. Bez sensu. Po co walić w barierki zamiast jechać prosto? Przecież to same problemy: uszkodzone auto, stracony czas, policja, ubezpieczyciel.
    Nie rozumiem.

  6. O w koncu jakies audi bo ostatnio dużo było beemeek 🙂 za szybki samochód a umiejętności takie jak widać na obrazku. Pogoda fajna co będzie zimą? Czyżby koniec sezony dla audi i bmw.

    • dla ciebie zdecydowanie koniec sezonu 🙂 już musisz cisnac z buta lub mpk i tak do… marca/kwietnia? ale wiesz możesz jeszcze kupic łancuchy na kola…. hahahaha

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności