690 680 960

Audi toczyło się od prawej do lewej, kierowca był upojony alkoholem. Policjanci ruszyli w pościg (zdjęcia)

Blisko 4 promile alkoholu w organizmie miał pijany kierowca, którego zatrzymano minionej nocy na Czechowie. Na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na al. Smorawińskiego w Lublinie. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki patrolujący teren miasta prowadzili kontrole trzeźwości kierowców. W pewnym momencie zwrócili uwagę na nadjeżdżające z niewielką prędkością audi.

Pojazd poruszał się całą szerokością jezdni. Kiedy funkcjonariusz dał znaki kierowcy do zatrzymania się, ten od razu skręcił w boczną uliczkę i zaczął uciekać. Znajdujący się poza radiowozem policjant ruszył za nim pieszo w pościg, po chwili dołączył radiowozem drugi z funkcjonariuszy.

Audi zostało zatrzymane na ul. Kiepury. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu a także niezatrzymania się do kontroli.

(fot. lublin112.pl)

23 komentarze

  1. Po roczniku tego ałdi, ubiorze tego pustaka należy sądzić że to jakiś traktorzysta z podlubelskiego rezerwatu.

  2. Za same żarówki powinni go zatrzymać.

  3. Czy rządzący tym tekturowym krajem zrobią coś z tymi pijusami na drogach i pseudo Kubicami atakującymi barierki, drewa i słupy?

Kursy walut

  • USD 4.4074zł -0.57%
  • GBP 5.3351zł 0.26%
  • EUR 4.7402zł -0.16%
  • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas