Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Audi taranowało wszystko na swojej drodze. Kierowca po długiej reanimacji trafił do szpitala (zdjęcia)

W środę rano na ul. Mełgiewskiej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Mężczyzna kierujący audi po reanimacji trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w środę o godzinie 10 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w wiatę przystanku oraz ogrodzenie jednej z firm.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi mężczyzna poruszał się w kierunku Świdnika. Kierujący najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, w wyniku czego auto zjechało na prawą stronę i staranowało wiatę przystankową. Na szczęście znajdująca się tam osoba zdołała uciec przed rozpędzonym pojazdem. Następnie samochód poruszając się pasem zieleni taranował rosnące tam drzewka, po przejechaniu kilkudziesięciu metrów z powrotem wjechał na jezdnię. Po czym zaczął zjeżdżać na lewą stronę, innym kierowcom udało się wyhamować, zaś audi pokonało pas zieleni, jezdnię prowadzącą w kierunku centrum, kolejny pas zieleni, drogę serwisową, po czym uderzyło w drzewo oraz ogrodzenie pobliskiej firmy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Kierowca audi nie wykazywał funkcji życiowych, więc ratownicy rozpoczęci resuscytację krążeniowo-oddechową. Po trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Funkcjonariusze drogówki ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Kamil W.)

14 komentarzy

  1. Uprawnienia do pracy jako złotówa powinny być odebrane w trybie natychmiastowym. Zdarzyło się raz, zdarzy się i drugi. Warzywa na targu sprzedawać a nie ludzi wozić z takim stanem zdrowia!

  2. Redakcja powinna udostępnić dane „fotografa” policji a ta powinna ukarać go za nieudzielenie pomocy.. widać zdjęcia jeszcze przed przyjazdem służb zrobione. Ważniejsze foty niż czyjeś życie

Z kraju

Polityka i społeczeństwo