Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Audi poruszało się wężykiem, kierująca miała ponad 1,5 promila

Biłgorajscy policjanci w nocy z soboty na niedzielę zatrzymali pijaną kierującą audi. Kobieta miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Gromada w powiecie biłgorajskim. Policjanci po godzinie 1:00 zauważyli poruszający się wężykiem pojazd osobowy marki Audi.

Mundurowi nabrali podejrzeń, że osoba kierująca autem może być nietrzeźwa i postanowili zatrzymać samochód do kontroli. Po zatrzymaniu pojazdu okazało za kierownicą siedziała 41-letnia mieszkanka gm. Goraj. Po badaniu alkomatem okazało się, że kobieta miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Co więcej, 41-latka nie posiadała przy sobie dokumentu prawa jazdy. Wkrótce kobieta stanie przed sądem. Zgodnie z prawem grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

8 komentarzy

  1. Jak na kierującego aŁdi 1,5 promila to niemal trzeźwy.

  2. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

    Szanowna „pani” na to co jej grozi powinna oczekiwać za kratkami – w „świętym’ taryfikatorze powinien być stosowny zapis nakazujący państwu policjaństwu na „zabezpieczenie” pijaczki (ka) prosto zza kółka, do czasu aż dowolnej wysokości sąd będzie miał czas i ochotę zająć się sprawą..

  3. Polska rolniczka.

  4. Ile wynosi ta wysoka grzywna????????,która żadnego pijaka nie odstrasza od jazdy na bani.

  5. Ile wynosi ta wysoka grzywna????????,która żadnego pijaka nie odstrasza od jazdy na bani.A od lipca nie trzeba mieć dokumentu przy sobie.Bo jest cepik.

  6. 1,5 promila, to lepiej trzymam równowagę na linii prostej.

Z kraju