Audi dachowało na polnej drodze. Kierowcy nie udało się uratować

Kolejny tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce dzisiaj rano na polnej drodze w powiecie bialskim. Kierowca auta, które dachowało, zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w niedzielę rano w Łomazach w powiecie bialskim. O godzinie 6:41 służby ratunkowe zostały powiadomione o dachowaniu samochodu osobowego na ul. Dokudowskiej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem osobowym marki Audi A4 57-latek poruszał się po nieutwardzonej drodze. Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało z drogi do rowu i następnie dachowało.

Niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji, kierowca audi zmarł w wyniku odniesionych obrażeń ciała. Mężczyzna podróżował sam. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

68-125661

68-125660

(fot. Policja Biała Podlaska)
2018-04-29 14:15:54

14 komentarzy

 1. Ludzie, zastanówcie się. Może jeszcze ktoś Was potrzebuje i macie dla kogo żyć!!!

 2. „Myślę,że ci wszyscy młodociani miszczowie kierowniicy w błyszczących audi i BMW, którzy czytają takie artykuły nawet nie zdają sobie sprawy, że są one o nich.”

 3. Dość często pojawia się w moich wpisach właśnie „srebrne 20-letnie A4 z 20-letnim niewyżytym mieszkańcem malutkiej miejscowości”, którego jedynym celem życia na tej planecie jest złamanie wszystkich możliwych przepisów drogowych.
  Tutaj zdarzyło się coś niezrozumiałego. 57-latek cofnięty o 40 lat w rozwoju, czy jak to inaczej wytłumaczyć. 4 promile?
  Wyglądam przez okno. Zgadnijcie. Samochód jakiej marki stoi najbardziej na chodniku?

  Rzadko zdarzają się takie wypadki na drogach gruntowych, ale widać można. Jak to się mówi: „zdarza się nawet/tylko najlepszym”.

 4. Jak to pisze Bimmer: przynajmniej cos osiagnal….

 5. To już 5 ofiar a dopiero początek weekendu majowego , rekord wyrównany a policja mówi że chce by było lepiej. W sumie to nie wina policji tylko BMW i audi.

 6. jeszcze wyklepie sie

 7. Czlowieku gdzie masz informacje o 4 promilach? Wydarzyla sie tragedia, nie masz o czyms pojecia to zachowaj resztki ludzkiej godnosci i nie komentuj! Jak widac po twoim wpisie, na miano czlowieka rozumnego nie kazdy zasluguje.

 8. uwaga city na drogach

 9. 46 letni kierowca

  No widzisz Franiu ….kazdemu się może zdarzyć …też mam „20 letnie A4 ” ,którego nie zamienił bym na żadną inną markę i jakoś nie wpisuje się w twój stereotyp ….jezdze po „dziadkowemu ” i pozwalam się wyprzedać niewyżytym gówniarzom ,tudzież innym idiotom którym się wiecznie spieszy …jak mnie wyprzedzają to patrzę na nich z politowaniem ….niech grzeją ile fabryka dała ….moze jakiś szczęśliwy traf sprawi ze trafi im się zakręt ,drzewo czy inna przeszkoda ,która zakończy ich drogową „karierę „

 10. w tym wieku zawały się zdarzają

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7509zł -0.68%
  • GBP 5.245zł 0.16%
  • EUR 4.5393zł 0.11%
  • CHF 4.0981zł -0.34%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!