Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Audi dachowało, nikt nie przyznaje się do kierowania. Dwaj pijani mężczyźni noc spędzili w celi (zdjęcia)

Na łuku jezdni audi wypadło z drogi i dachowało przy pobliskiej posesji. Na miejscu pozostał jeden pijany mężczyzna. Kolejnego niebawem zatrzymali policjanci.

Do zdarzenia doszło w czwartek późnym wieczorem w miejscowości Starościce w powiecie łęczyńskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o dachowaniu samochodu osobowego. Na miejscu zastano leżące w rowie audi, w pobliżu pojazdu znajdował się 29-latek.

Jak wyjaśnia nam kom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, mężczyzna wyjaśniał, że do zdarzenia doszło przez sarnę, która wbiegła na drogę. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nie przyznawał się jednak do kierowania autem.

Policjanci niebawem zatrzymali 25-latka, który również znajdował się w audi, jednak uciekł z miejsca zdarzenia. On również był pijany i podobnie zapewniał, że nie siedział za kierownicą. Ostatecznie obaj mężczyźni trafili do policyjnej celi. Funkcjonariusze ustalają zaś, który z nich był kierowcą pojazdu.

Audi dachowało, nikt nie przyznaje się do kierowania. Dwaj pijani mężczyźni noc spędzili w celi (zdjęcia)

fot. nadesłane

Audi dachowało, nikt nie przyznaje się do kierowania. Dwaj pijani mężczyźni noc spędzili w celi (zdjęcia)

fot. nadesłane

Autor: redakcja

8 komentarzy

 1. Łęczna się bawi !!!

 2. co tu ustalac spalowac to sie przyzna

 3. To jakiś żart? Jak można publikować artykuł bez odpowiedzi na kluczowe pytania? Kto w końcu prowadził samochód i jakim cudem obaj mężczyźni, będąc pijani, twierdzą, że nie kierowali? Brakuje rzetelnych informacji, które pozwoliłyby zrozumieć, co naprawdę się stało. Do tego nie ma ani słowa o ewentualnych świadkach zdarzenia czy dalszych krokach policji w celu ustalenia prawdy. Artykuł pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi i wprowadza tylko zamieszanie. Proszę o więcej profesjonalizmu w relacjonowaniu takich incydentów!

  • Prosisz o więcej profesjonalizmu w relacjonowaniu takich incydentów…
   Pasowałoby tu szkolne powiedzenie: „Mów do słupa, a słup stoi jak *****”.

  • Zebranie odcisków palców z kierownicy i porównanie ich z innymi osobami „tak od ręki” to tylko na filmach. Zdarzenie miało miejsce niedawno, bądź cierpliwy i dowiesz się wszystkiego.

 4. Wystarczy zmienić przepis na równoległe karanie sprawcy i pasażera bez wyjaśniania kto kierował. Przecież obaj są winni jeśli alkomat nie kłamie

 5. Nigdy się nie przyznawaj tak jak to robią politycy.

 6. To standard LLE zero w głowie i awdi

Dodaj komentarz