Aqua Lublin świętuje pierwsze urodziny. Będzie sporo atrakcji i ogromny tort

Lubelski kompleks basenów szykuje się do obchodów pierwszych urodzin. Z tej okazji przygotowano wiele ciekawych pokazów, atrakcji, konkursów a także niespodzianek.

Uroczyste obchody pierwszych urodzin Aqua Lublin zaplanowano na sobotę i niedzielę 15-16 października. Na te dwa dni przygotowano wiele atrakcji, co ważne nie tylko dla osób, które wchodzą do wody. Odbędą się także liczne zajęcia i pokazy, które obejmą cały kompleks Aqua Lublin, czyli basen olimpijski, aquapark, Saunarium oraz Fit Gym. W konkursach do zdobycia będą m.in. karnety do Aqua Lublin czy możliwość korzystania z najnowszego modelu BMW przez cały weekend. Wśród gości specjalnych będzie m.in. Konrad Czerniak, medalista Mistrzostw Świata i Europy, Ambasador Aqua Lublin.

W sobotę 15 października na basenie olimpijskim odbędzie się pokaz nurkowania, pokaz tańca synchronicznego w wodzie, zajęcia z aqua trampoliny, zajęcia na rowerkach wodnych, pokaz mody w strojach kąpielowych, zajęcia z aquapole, pokaz zajęć z boksu w wodzie oraz laser show. Na kolejny dzień przygotowano rodzinny tor przeszkód, sztafetę pływacką oraz ogromny urodzinowy tort. Do tego stanowiska do masaży i strefę BMW z nagrodami.

W aquaparku przez cały weekend odbywać się będą animacje dla dzieci z nagrodami a w sobotę dodatkowo nurkowanie dla dzieci z instruktorami oraz aqua fitness dla dzieci. W strefie Fit Gym zaplanowano na sobotę zajęcia taneczne, pokaz zajęć Tabata, bicie rekordów, degustację Dań Mobilnej Diety oraz konsultacje dietetyczne. W niedzielę będzie zaś dzień otwarty. Udział w urodzinach może wziąć każdy, zarówno dorośli jak i dzieci. Wiele atrakcji będzie też można oglądać z trybun bądź z holu głównego.

Przez cały urodzinowy weekend będzie można spotkać wolontariuszy zbierających pieniądze na leczenie Amelki Dobek z Lublina.

(fot. lublin112)
2016-10-06 22:27:04

Zobacz również

3 komentarze

 1. Wydawalo by sie, ze ma duzo wiecej patrzac na pordzewiale barierki w srodku budynku. Chyba, ze taki jest standard i tak mialo byc.

  • no i „drugie dno” się zacina pewnie mułu nawaliło… i wodorosty oplotły…

   • niech lepiej napiszą jaki jest bilans ten wątpliwej „inwestycji”, która trzeba już remontować, a ile będzie kosztować miasto naprawa jak skończy się gwarancja?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1503zł 0.38%
  • GBP 5.0538zł -0.01%
  • EUR 4.5234zł -0.29%
  • CHF 4.2688zł -0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport