Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Apele o noszenie odblasków nie pomagają. Nie żyje 67-latek potrącony przez volkswagena (foto)

Kierowca volkswagena dostrzegł pieszego w ostatniej chwili. Nie zdołał ominąć mężczyzny ani zatrzymać pojazdu. Wypadek zakończył się tragicznie w skutkach.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 17:30 w miejscowości Głusko Duże Kolonia w powiecie opolskim opolskim. Na drodze wojewódzkiej nr 824, na odcinku między Opolem Lubelskim a Puławami, potrącony został mężczyzna. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, wszystko wydarzyło się w nieoświetlonym miejscu. Pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. Pomimo starań ratowników, życia 67-letniego mieszkańca gminy Chodel nie udało się uratować. Zmarł on w wyniku doznanych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący volkswagenem 28-latek z gminy Opole Lubelskie był trzeźwy.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Pojazdy kierowane są objazdem.

(fot. policja)

31 komentarzy

  1. Najprościej komentować nie znając całej sytuacji. Chłopak młody nie miał szans na wychamowanie czy jakikolwiek manewr. Ale przecież siedząc przed telefonem jest się wszechwiedzącym. Brak jakiejkolwiek empatii że strony drugiego człowieka. Nikt z was nie pomyślał jak się musi czuć ten chłopak czy też rodzina zmarłego czytając tak prymitywne komentarze. Autor artykułu powinien odrazu wyłączyć możliwość wstawiania komentarzy.

Wiadomości z info112