Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Alkohol i brawura zaprowadziły go do przydrożnego rowu. Wcześniej uszkodził dwa zaparkowane auta (zdjęcia)

W miniony piątek nietrzeźwy mężczyzna kierujący volvo uderzył w dwa zaparkowane w Rykach auta, a następnie odjechał. W Zalesiu pod Rykami 25-latek stracił panowanie nad autem, uderzył w barierę energochłonną, a następnie auto dachowało w rowie.

W miniony piątek przed północą dyżurny ryckiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca volvo jadący ulicą Poniatowskiego w Rykach uszkodził dwa zaparkowane pojazdy i odjechał z miejsca zdarzenia. Kilka minut później wpłynęło kolejne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zalesie, w którym również brał udział samochód marki Volvo.

Na podstawie ustaleń funkcjonariuszy, którzy pracowali na miejscu obu zdarzeń, wiadomo, że 25-letni mieszkaniec gminy Kłoczew kierujący samochodem marki Volvo w Rykach na ulicy Poniatowskiego uderzył w dwa zaparkowane pojazdy, po czym nie zatrzymał się i odjechał z miejsca. Następnie mężczyzna dojechał do Zalesia, gdzie na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w bariery energochłonne i dachował w przydrożnym rowie. Zarówno kierowca, jak i 20-letnia pasażerka tego pojazdu zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Funkcjonariusze przeprowadzili badanie trzeźwości kierowcy. Alkomat wykazał, że 25-latek kierujący volvo miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi. Został on zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty, do których się przyznał.

Alkohol i brawura zaprowadziły go do przydrożnego rowu. Wcześniej uszkodził dwa zaparkowane auta (zdjęcia)

Alkohol i brawura zaprowadziły go do przydrożnego rowu. Wcześniej uszkodził dwa zaparkowane auta (zdjęcia)

(fot. Policja Ryki)

7 komentarzy

 1. lepiej jeżdżą pijane nisz emeryty po 70 zapatszone w pisiory kture za głosy doprowadza polske do ruiny

  • Masz rację, ty onanista ja lgttlpg+ trzymajmy się razem po i lewatywy

  • Za 1,5 promila już powinien zaliczać 150 dni odsiadki. Reszta kar później.

   • I tu masz rację ale natychmiast bez możliwości załatwienia spraw.

    • Właśnie tak powinno być. Najwyżej nie odbędzie się ileś tam posiedzeń Zarządu, ileś Mszy Świętych, ileś odpraw u Dowódcy, albo Komedianta, ileś lekcji w szkole, ileś wizyt u lekarza, ileś…

 2. Po siódmym zakazie może się zastanowi.

 3. Już mi się to podoba.

Dodaj komentarz

Z kraju