Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Unii Lubelskiej: Kierowca zignorował czerwone, zderzyły się dwa auta

Występują utrudnienia dla kierowców na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 12:30 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: volkswagen i renault. Jak nas poinformowano, kierujący volkswagenem mężczyzna, jadąc al. Unii Lubelskiej od strony zamku, zignorował czerwone światło dla jego kierunku jazdy. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym renault, który jechał od strony Gali i skręcał w ulicę Zamojską.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja i straż miejska. Jedna osoba, mężczyzna w wieku około 45 lat, pasażer volkswagena, został przetransportowany do szpitala. Doznał m.in. urazu głowy. Pozostałe osoby podróżujące pojazdami nie odniosły poważniejących obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Jak wyjaśniał sprawca zdarzenia, nie zauważył on czerwonego światła. W miejscu zdarzenia występują spore utrudnienia w ruchu. Przejezdny jest tylko jeden pas jezdni w kierunku Gali.

Al. Unii Lubelskiej: Kierowca zignorował czerwone, zderzyły się dwa auta
Al. Unii Lubelskiej: Kierowca zignorował czerwone, zderzyły się dwa auta
(fot. nadesłane – Monika – DZIĘKUJEMY!)

(fot. lublin112)
2014-10-19 13:35:10

27 komentarzy

  1. Standard- tępy łeb w wieśwagenie…

  2. a strazaki miejskie po co tam? mandacik za parkowanie na srodku skrzyzowania?

  3. Ten jasny wózek to raczej Audi a VW.

  4. Normalne że znów w tym miejscu. Trzeba tam bardzo uważać, bo głąby jeżdżą na tym skrzyżowaniu jak chcą.

  5. OO starasz miejska przyjechała posprzątać…

  6. akurat straż miejska była pierwsza na miejscu …

  7. Przy słonecznej pogodzie w południe nie widać prawie czerwonego światła. Słońce świeci w oczy. Mi na tym samym skrzyżowaniu wjechał gość na czerwonym i szczęście w nieszczęściu, ze to ja uderzyłem w niego, a nie on we mnie bo nie pisał bym tu teraz. To skrzyżowanie jest niebezpieczne.

    • Wystarczy Panie Andrzeju zwolnić przy tym skrzyżowaniu jak się nie widzi jakie jest światło a nie pchać się „na pałę” łatwo jest nie zauważyć światła a jeszcze łatwiej kogoś zabić.

Z kraju