690 680 960

Al. Tysiąclecia: Zderzenie osobowego busa z bmw

W piątek około godziny 14:30 na al. Tysiąclecia doszło do zderzenia osobowego busa z bmw.

Początkiem tego przykrego zdarzenia była próba zatrzymania, jadącego w kierunku centrum bmw przez nieoznakowany patrol lubelskiej policji. Kierujący na polecenie policjanta chciał zjechać na stację paliw przy rondzie pod zamkiem. Do zderzenia obu pojazdów doszło podczas zmiany pasa przez kierującego bmw. Mężczyzna nie zauważył, że sąsiednim pasem jedzie osobowy bus marki Mercedes.

-Chciał mnie zatrzymać nieoznakowany patrol policji ale nie była to drogówka. Może za szybko jechałem. Patrol podjechał pod moje auto, policjant puknął w moją szybę, pokazał legitymację i nakazał abym zjechał na pobocze. Tak wykonałem ten manewr, że zderzyłem się z jadącym po pasie obok busem, aby zjechać musiałem przeciąć dwa pasy ruchu – tłumaczył nam kierowca bmw.

Kierowca bmw został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi. Chwilę po zdarzeniu utworzyły się ogromne korki w kierunku centrum Lublina. Sznur aut sięgał do marketu budowlanego przy al. Witosa.

Utrudnienia trwały do godziny 16.



2014-04-11 17:28:32
(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. niech bardziej sobie przyciemni szyby

  • Widać, że nigdy niw siedziałeś w samochodzie z przyciemnionymi szybami, więc się noe wypowiadaj. Poza tym auta teraz często mają fabrycznie przyciemnione szyby

   • dobrze mówisz. ale dla pewnosci wytlumacze 🙂
    Aby przyciemnic szybe nakleja sie na nią specjalna folie dzieki ktorej nikt z zewnątrz nie zajrzy nam do auta, a my ze srodka widzimy wszystko co dzieje sie po za samochodem

  • To kierowca busa mial przyciemnione szyby? Po fotkach widać że BMW na pewno nie miało. Pij więcej „metylu”…

 2. Jadąc 100 km/h ul. Witosa bmw przeleciało obok mnie mając około 170 na liczniku. Kierowca jechał jak pojeba.. slalomem od lewej do prawej. Wypadek mógł być wcześniej o wiele gorszych skutkach, tylko kierowca bmw miał szczęście i zmieścił się w lukę przy prędkości wyżej wymienionej robiąc manewr wyprzedzania z prawego pasa na lewy. Była około 13.30. Gdy ruszał na światłach pod zamkiem chyba w ogóle nie spojrzał w lusterko tylko jak zrobiło się miejsce zmienił pas. Kierowa busa nawet nie zahamował tylko uderzył w bmw. Bardzo dobrze oby mniej takich kierowców, wyglądało to jakby pierwszy raz wsiadł do samochodu z taka mocą i chciałby się popisać…gratulacje !

  • Też widzę jesteś „mistrzem prostej”. 100km/h na ograniczeniu do 70… Powinszować. Podaj jeszcze adres domowy i sam się przyznałeś publicznie do złamania przepis. Zamieść jeszcze fotkę licznika na FB bo koledzy nie widzieli. Zapewne FANBOY grupy VAG.

 3. Znowu BMW w akcji

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska