W sobotę Lubelskie Klasyki Nocą otwierają sezon 2014. Transmisja na żywo na lublin112.pl!

W sobotę 12 kwietnia Lubelskie Klasyki Nocą otwierają sezon 2014. Miłośników motoryzacyjnych „emerytów” zapraszamy na ul. Inżynierską 5.

W sobotę Lubelskie Klasyki Nocą rozpoczynają nowy sezon. Spotkanie inauguracyjne 2014 rozpocznie się o godzinie 16 przy ul. Inżynierskiej 5, przy budynku gdzie znajduje się Fabryka Mocy. Na spotkanie w imieniu organizatorów zapraszamy wiekowe pojazdy oraz wszystkich miłośników motoryzacji.

Lublin112.pl wraz z lubelskie.lu z tej okazji przygotowały niespodziankę dla swoich czytelników w postaci relacji na żywo z tego spotkania. Będzie ją można obejrzeć live na naszej stronie. Szczegóły całego przedsięwzięcia poznacie wkrótce. Będzie to pierwsza taka relacja w Lublinie!

Ci, którzy nie będą mogli przyjechać na spotkanie, obejrzą na żywo to co będzie się działo w Lublinie za pośrednictwem naszej strony.

Zapraszamy!

2014-04-11 15:38:23
(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. Rok temu zawitałem tam także swoim autkiem. Oby tym razem pogoda dopisała 🙂

  2. LKN teraz to impreza dla snobów i zamkniętej grupki z koła wzajemnej adoracji, przesiadującego w „dwa piętra”. Na dodatek jak nie masz „fejsa”, to dla LKN nie istniejesz (kwestia zapisów na hamownie i jeszcze paru innych rzeczy). Dlatego gimbaza i inne YOLO mają w tym momencie fory. Czuć też, że impreza zalatuje komercją. To już nie jest impreza dla ludzi z pasją, lecz dla ludzi z kasą. Szkoda, bo początki były naprawdę fajne – był klimat, każdy czuł się swojo, nie było faworyzowania jednych, a olewania innych… Cóż, wszystko co dobre, zwykle szybko się kończy – tak też się stało z LKN.

  3. Fajne zobaczyć fajne zdjęcie Citroëna 2cv

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!