Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przez al. Solidarności jednym pasem. Będą dłuuuugie korki

Lubelskie MPWiK rozkopie dzisiaj al. Solidarności. Zamknięte zostaną dwa pasy ruchu, a pojazdy pojadą pasem awaryjnym. Ciężarówki zaś objazdem przez wiadukt.

Duże utrudnienia w ruchu napotkają od dzisiaj kierowcy na al. Solidarności w Lublinie w rejonie wiaduktu Poniatowskiego. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zamyka dla ruchu dwa pasy jezdni w kierunku al. Warszawskiej. Trzeci pas jezdni będzie znacznie zwężony a pojazdy będą miały do dyspozycji tylko pas awaryjny.

Ze względu na zwężenie jezdni nie przejadą tam samochody ciężarowe. Zostaną one skierowane objazdem przez wiadukt Poniatowskiego. Utrudnienia związane są z trwającą w tym rejonie budową kolektora sanitarnego.

Prace w tym miejscu będą trwały do końca sierpnia. Jednak w następnym tygodniu nastąpi zamiana i zamknięty zostanie pas serwisowy i prawy pas jezdni a auta pojadą lewym i środkowym.

(fot. lublin112)
2014-08-22 18:42:32

4 komentarze

  1. pewnie beda niezłe cyrki bo bez zwężek i tak sie stoi od wiaduktu 😉

  2. powinni zdjac zakaz na ulicy polnocnej od kosmowskiej… bedzie to zawsze jakias pomoc w rozwiazaniu korkow… bo w przeciwnym wypadku policja bedzie tam zarabiac gruba kase!!!!!

  3. Nie można było poczekać do czasu otwarcia obwodnicy. „Mały” paraliż tej części miasta jest nieunikniony, a „bałwan” w ratuszu nie mając zielonego pojęcia o organizacji ruchu składa swoje kolejne podpisy pod planami kolejnych remontów.
    A propost tego co MPWiK wyprawia z lubelskimi ulicami, to czy w końcu mogli by nauczyć się montować studzienki równo z asfaltem…

  4. a nikomu z urzędasów nie przyszło do głowy by w takim wypadku chwilowo przywrócić ruch na północnej w kierunku na warszawę????

Z kraju