Poniedziałek, 22 czerwca 202622/06/2026
690 680 960
690 680 960

Al. Kraśnicka: Zderzenie dwóch aut. Jedna osoba trafiła do szpitala

W niedzielę około godz. 15 na skrzyżowaniu Al Kraśnickiej i ul. Nałęczowskiej doszło do zderzenia skody i forda.

Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna i karetka pogotowia. Jedna osoba trafiła do szpitala na obserwację. Były bardzo duże utrudnienia w ruchu w stronę Kraśnika. Funkcjonariusze policji ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Zdjęcia i informację o wypadku otrzymaliśmy na mail alarmowy. Dziękujemy !

(fot. Dariusz Sowa)

Komentarze wyłączone

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia