Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Powstaje nowa restauracja KFC w Lublinie: Szukają pracowników

W Lublinie trwa budowa kolejnej, trzeciej już restauracji sieci KFC. Rozpoczęła się również rekrutacja pracowników.

Budowa nowej restauracja trwa na terenie stacji paliw Statoil przy al. Tysiąclecia w Lublinie, gotowa jest już bryła budynku, pozostały jeszcze prace wykończeniowe oraz adaptacyjne- poinformowali nas pracownicy budowy. Będzie to nowa w Lublinie forma restauracji KFC, oprócz standardowego zamawiania przy barze oraz z dostawą do domu, klient będzie mógł złożyć zamówienie a następnie po chwili odebrać dane nie wysiadając z auta.

Lokal będzie miał powierzchnię prawie 300 m2, na klientów będzie oczekiwała przestronna sala, gdzie znajdzie się miejsce dla 85 osób przy stolikach. Całość będzie oczywiście klimatyzowana oraz przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Natomiast przy sprzyjającej pogodzie będzie wyodrębnione miejsce, gdzie zostaną ustawione stoliki wraz z parasolami na zewnątrz budynku. Otwarcie zostało zaplanowane na początek października.

Tymczasem rozpoczęła się również rekrutacja pracowników do nowej restauracji. Poszukiwani są przede wszystkim pracownicy do kuchni i obsługi klienta, jednak również kierownicy zmiany oraz dostawcy gotowych dań bezpośrednio do klienta. Wymagania nie są duże, gdyż jak wyjaśnia pracodawca –Najważniejsze jest pogodne usposobienie, zaangażowanie oraz odpowiedzialność. My oferujemy wszelkie niezbędne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego natomiast grafik staramy się dopasować tak, żeby każdy z pracowników był zadowolony. Dodatkowo mogą u nas pracować osoby niepełnosprawne, co stwarza dla nich doskonałą szansę na trudnym dla takich osób rynku pracy-słyszymy.

Łącznie w nowej restauracji znajdzie zatrudnienie około 50 osób.

null
null

2013-08-18 16:56:47

Komentarze wyłączone

Z kraju