Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Jana Pawła II: Zderzenie fiata i audi przed przejściem

Jedna osoba trafiła do szpitala po popołudniowym zderzeniu pojazdów na al. Jana Pawła II w Lublinie. Były spore utrudnienia w ruchu.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek przed godziną 16 na ulicy Jana Pawła II w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ulicą Tymiankową zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że oba pojazdy jechały w kierunku al. Kraśnickiej. Kierująca audi widząc pieszych, zatrzymała się przed przejściem. Z kolei jadąca za nią fiatem kobieta, nie zdołała się zatrzymać i uderzyła w tył znajdującego się przed nią pojazdu.

Ratownicy medyczni przetransportowali do szpitala jedną osobę. Była to kobieta kierująca audi. Jak nas poinformowano, nie doznała ona większych obrażeń ciała, jednak ze względu że była w ciąży, konieczne okazało się wykonanie szczegółowych badań.

Obie kierujące były trzeźwe. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad godzinę ruch w tym miejscu był utrudniony. Ze względu na zablokowany jeden pas, w kierunku al. Kraśnickiej tworzyły się spore korki.

Ul. Jana Pawła II: Zderzenie fiata i audi przed przejściem
Ul. Jana Pawła II: Zderzenie fiata i audi przed przejściem
Ul. Jana Pawła II: Zderzenie fiata i audi przed przejściem

(fot. lublin112)
2016-01-12 18:25:53

8 komentarzy

  1. dwie baby się spotkały i się w tyłek pocałowały

  2. Kolejna „uprzejma” hamująca przed przejściem. W nagrodę będzie jeździć MPK.

  3. dokładnie
    napisałam to samo, ale dosadniej – moderacja nie przepuściła…

  4. Ręce opadają,jak się czyta te durne komentarze. Tam jest ograniczenie do 40, więc jest czas na zatrzymanie , oczywiście jadąc z tą mniej więcej prędkością, do tego w warunkach jakie są na drogach zachowuje się odpowiednią odległość. To wszystko .

    • och ty teoretyku życiowy…. jeździsz w ogóle samochodem? to zacznij, może wtedy zweryfikujesz swoje papierkowe teorie o prędkości, lodzie i bezmyślnym, nagłym hamowaniu komuś przed nosem na oblodzonej jezdni w „wielkodusznym” geście puszczenia pieszych

Z kraju