Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

80-latek cofając doprowadził do dwóch kolizji, o mało nie przejechał pieszej i rowerzysty. Wszystko nagrała kamera (wideo)

Bardzo dużą popularność w sieci zyskało nagranie pochodzące z jednej z kamer monitoringu na terenie Kraśnika. Zarejestrowała ona manewr cofania w wykonaniu 80-letniego kierowcy. Doprowadził on do dwóch kolizji oraz o mało nie potrącił pieszej i rowerzysty.

Wszystko wydarzyło się na ul. Szpitalnej w fabrycznej części miasta. Kierujący renaultem wyjeżdżał z drogi wewnętrznej znajdującej się między szpitalem a pasażem handlowym. Najpierw wjechał on w zaparkowanego forda. Pomimo tego w dalszym ciągu kontynuował manewr.

Następnie kierowca nie zareagował na pieszą idącą chodnikiem, jak też poruszającego się ulicą rowerzystę. Niewiele brakowało, a przejechałby po obu tych osobach. Na koniec wjechał w kolejne zaparkowane auto.

To również nie zrobiło na mężczyźnie żadnego wrażenia. Zatrzymał się dopiero w momencie, kiedy dobiegł do niego świadek zdarzenia. W przypadku drugiej kolizji, kierowcy doszli do porozumienia.

Jeżeli zaś chodzi o uszkodzonego forda, o wszystkim powiadomiona została policja. Tu jednak sprawca kolizji nie został ukarany, gdyż zdarzenie miało miejsce poza drogą publiczną.

(wideo Stop Cham)

26 komentarzy

  1. Przecież policja powinna mi zabrać uprawnienia póki kogoś nie zabił !!!!

  2. To wszystko przez to cholerne 5G. A mówiły w radiu ze zaszkodzi.

  3. Ale antenę na dachu ma. Ciekawe po co mu to, chyba dla szpanu.