Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

74-latek zjechał fordem na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z BMW. Cztery osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj na trasie Chełm – Rejowiec doszło do groźnego wypadku, w którym ucierpiały cztery osoby. Policjanci wstępnie ustalili, że do zdarzenia przyczynił się 74-letni się kierowca forda.

Jak już informowaliśmy, do wypadku doszło w sobotę przed godziną 16 w miejscowości Zawadówka, na trasie Chełm – Rejowiec. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Ford 74-letni mieszkaniec Chełma z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem marki BMW, którym kierował 21-letni mieszkaniec gminy Cyców. Z 21-latkiem podróżowały dwie kobiety w wieku 21 i 44 lat.

Wszystkie osoby biorące udział w wypadku zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście ich życiu nic nie zagraża. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoby podróżujące BMW pozostały na obserwacji w szpitalu. Mężczyzna kierujący fordem został zwolniony ze szpitala. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego zdarzenia drogowego.

74-latek zjechał fordem na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z BMW. Cztery osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Chełm)

9 komentarzy

 1. Znowu mieszczuch biedny.

 2. I kolejny bawarski gruz opuścił polskie drogi ?

 3. Ło, Jezusie nazareński (z któregokolwiek bądź kościoła), no i czym dziadunio będzie 4 litery woził… przecie kredyt za tooto rozbite jeszcze nie spłacony, emerytura (jak to w Polsce) mała, a tu, panie, jeszcze jakomś grzywnę rypną…

 4. Czekam na komentarze obrażające kierowców bmw i jakie to nie stosowne dawać tak młodemu kierowcy taki samochód. To na pewno była wina kierowcy BMW, bo przecież młody i jechał takim samochodem.

  • Zawsze wina jest po stronie bmw!

  • pała z beemki nie potrafi zjechać na pobocze, wystarczyło przyhamować i zjechać na pobocze, tym bardziej że po lewej stronie jest przystanek, ale po co ojciec gnojowi kupił beemke niech każdy z drogi zjeżdża on ma beemke, ale jak by beemką szedł każdy ma uciekać bo jedzie król drogi w bawarskim szrocie. mam nadzieje że bawara nie pojeździ już, w polsce powinien być wydany zakaz poruszania się beemkami, chyba że przejdą testy na pycie poślizgowej. i jak statystyki mówią kierowca beemki 40 letni mężczyzna, 21 gnój za kółkiem + 20 lat żeby ojciec wystrugał kasztana, i jest kierowca 40 letni i gnój który jechał beemką, tradycyjnie.
   Wasi dziadkowie się w grobach przewracają komuchy, walczyli z niemcami a teraz buraki polskie jarają się szrotem z niemiec, do których niemiec dzwoni żeby posłuchać silnika, a większość pospawane z 2/3 szrotów.

 5. Gdyby nie było w kółko takich samych bezsensownych komentarzy o BMW i idiotycznych artykułów zniknęłaby taka, a nie inna opinia, kobiety są w szpitalu w ciężkim stanie, a komentujący jak zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Gratuluję! Tylko żebyście się nie zdziwili jak ktoś was tak obsmaruje w internecie, może zmądrzejecie. Zwierzęta mają więcej serca niż ludzie. Zajmijcie się sobą i swoim tyłkiem.

 6. Ludzie weźcie się zastanówcie nad tym co piszecie, bo naprawdę po przeczytanii większości komentarzy mogę śmiało stwierdzić, że w głowie to zbyt wiele nie macie. Patologiczne podejście i propagowanie chorych stereptypów. Wstyd, że tacy ludzie się rodzą. Nie wiecie chyba co osoby biorące w wypadku przeżyły, a szufladkowanie ludzi i przypisywanie winy za to jaką marką samochodu jeździ to szczyt głupoty lub może zazdrości i zawiści 😉

Wiadomości z info112