690 680 960

Częściowo zablokowana droga wojewódzka po wypadku z udziałem dwóch aut i dwóch rowerzystów

W niedzielę rano na drodze wojewódzkiej nr 808 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych i dwóch rowerzystów. Do szpitala trafiły trzy osoby, ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 9:30 w miejscowości Helenów na drodze wojewódzkiej nr 808, na trasie Wojcieszków – Łuków. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch rowerzystów i dwóch pojazdów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem osobowym poruszający się za rowerzystami zaczął hamować, aby ich wyprzedzić. Jadący za nim drugi kierowca pojazdu osobowego nie zdążył zahamować i doprowadził do uderzenia w auto jadące przed nim, a ono z kolei uderzyło w rowerzystów.

W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafili dwaj rowerzyści w wieku 65 i 55 lat, a także jedna z pasażerek pojazdów. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku