Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

6-latka spadła z sanek na przejściu dla pieszych, wjechał w nią kierowca mercedesa

W miniony weekend z Puławach doszło do groźnego wypadku na przejściu dla pieszych. Kierowca mercedesa potrącił 6-latkę, która spadła z sanek ciągniętych przez dziadka dziewczynki.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w Puławach. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu 6-letniej dziewczynki przez kierującego autem osobowym marki Mercedes. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Z ustaleń policjantów wynika, że do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych, po którym 6-latka przejeżdżała na sankach, ciągniętych przez jej 64-letniego dziadka. W pewnym momencie dziewczynka spadła z sanek. Kierujący mercedesem, nie zdążył zahamować i potrącił dziecko.

Z ogólnymi potłuczeniami ciała dziewczynka trafiła do szpitala. Zarówno jej dziadek jak i 37-letni puławianin kierujący mercedesem byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

10 komentarzy

 1. Zamiast się zatrzymać to myślał, że zwolni i przejedzie.

  • Słuchaczka Radia Ma...wieprzową twarz

   Myślał… chyba żartujesz ?

  • Tak sobie oszacował czas dojazdu do przejścia, że piesi z niego zejdą, gdy on dojedzie… Raczej nikt nie zatrzymuje się przed przejściem, jeżeli może zwolnić wcześniej i dojechać na spokojnie, gdy pieszy w tym czasie przechodzi. Tutaj wypadek, zła decyzja i nieszczęście gotowe.

 2. Pewnie winny jak zwykle pieszy… Czy drogowemu bandycie zostało zatrzymane już prawo jazdy?

 3. Ale nie oszacował, że są warunki zimowe, ślisko i pieszy może sie wywrócić. Zapomniał też, że samochód nie stanie w miejscu. Idiota i tyle.

 4. I to jest właśnie kierowca który uważa, że pierwszeństwo pieszych na przejściu to głupi przepis i dziwne wymysły polityków. Do tego mimo śniegu i złych warunków można jeżdzić tak jak normalnie , czyli 10/20 więcej niż na ograniczeniu …

 5. co za idiota z tego kierowcy

 6. Kierowca idiota ale za to dziadek bystrzacha. Wnuczka posiada 1/4 jego genów, przyszłość pokaże czy tych od urody czy tych od myślenia i wyobraźni.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo