Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

379 zakażeń koronawirusem w woj. lubelskim, 4394 w całym kraju. Liczba zajętych respiratorów w kraju przekroczyła 400

Minionej doby w kraju zarejestrowano 4394 nowe przypadki zakażenia koronawirusem oraz 35 zgonów. Rośnie liczba zajętych łóżek COVID-19, a także respiratorów.

109 komentarzy

 1. Wybawcy. Głoszą koniec pandemii.

  Mamy istny wysyp Proroków wręcz Mesjaszy. Oni już głoszą że epidemii niema !! Bo ZAMALO ludzi umiera!
  Wielcy synowie tej Polskiej ziemi znawcy tu są.
  Ogłoście to całemu światu. Wy jesteście najmądrzejsi na całym świecie.

 2. W województwie lubelskim pozostało 11 wolnych respiratorów.

  • Wprowadzą stan wyjątkowy, który wirusa i tak pewnie nie zwalczy. Polacy nie damy się. Pozdrawiam

  • Nieprawda! Ci pajace będą zaraz głosić że to nieprawda. Ludziom respiratory są niepotrzebne! bo przeciez prawie nikt nie umiera. To wydmuchana przez media pandemia. Potrzebne nam setki zmarłych dziennie. To są ich slowa !

   • „Potrzebne nam setki zmarłych dziennie.” Czytam lublin112 i nie kojarzę, żeby ktoś takie słowa napisał. Owszem były słowa, że podczas pandemii liczba zgonów maleje.

    • WYRAŹNIE od dawn wielokrotnie w komentarzach jest dawane do zrozumienia. Ze coto za pandemia skoro niema wielu trupów?!
     Coś słabo czytasz. A może nieumiesz?

     • W gruncie rzeczy ta ich retoryka do tego się sklania.
      PANDEMII NIEMA!. Bo coto jest raptem kilkanaście zgonów dziennie?
      Więc skutecznie wciąż działa machina informacji aby nienosic maseczek bo itak nic nie daja. Ze to jakoby ograniczenie wolności. A wtedy coraz większa liczbą osób ulegac zarazeniu. Dziś przy już wymykajacej sie spod kontroli epidemii naturalnym następstwem tego typu wywrotowych zachowań będzie 50 i 100tys zakażeń dziennie! Czyli to jest dążenie do celowej destabilizacji kraju. A to już jest zbrodnia.

  • O nie, ratunkuuuuuuu!!!!!…… tylko tysiące czeka w odwodzie.

  • To już po nas?????. Nikt nie zostanie ocalony?? Ratunku !!!!!!!!

 3. do wszystkich sceptyków – lobbystów że nie ma pandemii – życzę waszym bliskich żeby zachorowali na tą niby chorobę – nie będzie trudno jak są blisko takich osób – niech zobaczą czy nie będzie potrzebny respirator i inna pomoc medyczna ! Pandemii niema a choroba nie jest taka groźna więc zakażajcie swoich bliskich z większą premedytacją ! Wasz rządzący (żyd , mason czy inny amerykaniec lub PiSowiec) będzie zacierał ręce bo przecież to jest business – pozdrawiam kretyni !

  • Kolejny prawdziwy chrześcijanin. To jest właśnie przykład działania negatywnego mass mediów. Ludzie zaczynają fiksować, a to dopiero początek.

   • A kto mnie ochrzcił mianem chrześcijanina ty błaźnie komentujący na lublin112 – widzisz bardzo się pomyliłeś – to jest myślenie i wypowiadanie własnych opinii -odmiennych do innych – zgłoszę tą obrazę do organizacji LGBT -oni potrafią bronić jednostki – że zostałem obrażony przez twój komentarz ! Prawda boli niestety – komentarz jest niewygodny to następuje atak z braku argumentów !

  • Nie ma pandemii, jakby była to by trup się ścielił na ulicach, a nie być straszył się nagłówkami w mediach.

 4. Jak manie być zajazdem skoro 60%warszawskich słoików pochodzi z Lubelskiego ,ponadto domy publicznie działają prężnie nie obawiając się o zarażenia siebie i innych.

 5. Wyśmiewacie tzw płaskoziemców, etc. A Bill Wirusolog Gates podał termin zakończenia epidemii i jakoś jego nikt nie hejtuje

  • A czy On twierdzi, że wirusa nie ma ?
   Ja twierdzę za to, że Ciebie nie ma. Skoro nicka nie potrafisz wymyślić swojego, znaczy, że zbyt lotny nie jesteś.

 6. Czy mogę poprosić o takie raporty dotyczące zachorowań i zgonów z innych przyczyn niż COVID-19?
  Przynajmniej ilość zgonów z powodu braku dostępu do opieki medycznej.

 7. Doszliśmy do takiego momentu, że dyskusja na argumenty nie ma sensu. Więc piszę w „chmurę”. Zbiorowe szaleństwo podsycane jest z wielu stron, ale czy to nie jest normalne, że jak jest temat, to każdy nim żyje? Ważne są w tym wszystkim fakty. A fakty są nijakie. Osobiście znam 17 osób chorych na covid, które nigdy nie znajdą się w statystykach tu prezentowanych. Wykonywanie testu prywatnie, nie nakłada na taką placówkę obowiązku wpisywania przypadków do krajowego rejestru chorych na covid-19. Kto nie wierzy, niech zadzwoni do pierwszej lepszej placówki prywatnej, wykonującej testy serologiczne. Wiele osób, ze słabymi objawami są z tego zadowolone. Posiedzą tydzień w domu i wracają do pracy, jeszcze jako nosiciele. Firma funkcjonuje, jak gdyby nic i wszyscy są zadowoleni. Nie teoretyzuję, to są dane w mojego najbliższego i mojej rodziny otoczenia. Osobiście nie ekscytują mnie już codzienne dane o liczbie testów pozytywnych bo wiem, że spowoduje to jedynie totalne ogłupienie komentatorów. Ponad 230 -240 tys. osób na kwarantannie oficjalnie zakwalifikowanych przez sanepid, może nie jest teraz do śmiechu, bo wali im się życie, ale wzrost zakażeń nie ma prawa zatrzymać się, jeżeli odrzucimy lockdown całkowicie. Ktoś powie – corocznych nawrotów grypy nie zatrzymaliśmy, tak, to prawda, ale o grypie wiemy dużo więcej. W tej chwili nie możemy przewidzieć jak zafunkcjonuje system w obszarach zdrowotnych, społecznych, zawodowych, jeżeli będziemy żyć jakby nic się nie stało. Jeżeli nie będziemy utrzymywać dystansu społecznego, udawać, że maseczka nas chroni, ta ze szmatki, albo ta, której nie ma w ogóle. My nie dbamy o siebie, jako społeczeństwo. W ogóle o tym nie ma mowy w dyskusjach jak ta. Jak mamy być zdrowi, normalni, pracujący w firmie, która dobrze funkcjonuje? Nie myślimy realnie, tylko jak szaleńcy. Obwiniamy media, lekarzy, rząd. W tej chwili to lekarze i ludzie nauki, poprzez solidne media mają obowiązek nas edukować. A co się robi? Wyzywa lekarzy od dr mengelów, terrorystów i innych nazi, a media sprzedajnymi dzi..ami. Tyle, że refleksja przychodzi zawsze za późno. Moja przyszła, gdy chowaliśmy członka rodziny. W zaplombowanej trumnie. Ubranie pochowane oddzielnie. Ktoś w tym wątku pisał o respiratorach. To nie chodzi tylko o ich ilość. Respirator nie działa, jako urządzenie samodzielne. Potrzebuje stanowiska z tlenem itp. i człowieka, personelu medycznego. Przecież chyba słyszeliście o limitach przyjęć na studia lekarskie i miejsc rezydenckich? Minister Zdrowia w 2019 Minister Zdrowia przyznał jedynie1916 rezydentur. Ilu w tym specjalistów, wolę nie sprawdzać. No i tak. Bawmy się dalej z panem od wf-u.

 8. Jest wybór. Albo nasi rodzice, dziadkowie ich życie, albo lockdown. Wybór jest prosty LOCKDOWN jesli to będzie w stanie ocalić życie ludzkie. Sram na pieniądze ,lepiej żyć w biedzie ale razem z najbliższymi.

 9. Zaprzeczanie pandemii jest jak akceptowanie teorii spiskowej Maciarewicza – on też powoływał specjalistów profesorów i inżynierów w sprawie katastrofy smoleńskiej – i Wasz jeden z lobbystów specjalista wysokiej klasy Pan od WF-u podczas happeningu na schodach pod zamkiem w Lublinie przekonywał swoimi racjami wyciągniętymi z internetu i YT . Powodzenia i zdrowia dla waszych bliskich !

 10. Cała zabawa, dyskusja z wyznawcami plandemii nie ma żadnego sensu.
  Można by to przyrównać do rosyjskiej ruletki.
  Są dwie osoby, ktoś podaje im rewolwer i mówi że jest naładowany (ale tylko jedna komora z sześciu, szansa na kulkę dość niska), mają zakręcić bębenkiem, wycelować sobie w głowę i pociągnąć za spust.
  Każdy kto chociażby oglądał „Łowcę Jeleni” wie jak to działa.
  Normalna osoba nie wyceluje sobie rewolweru w głowę i nie strzeli bo choć na jedną kulkę szansa mała to nie zamierza ryzykować.
  Natomiast druga osoba (wyznawca plandemii) wyceluje sobie w głowę i pociągnie za spust bez wahania, bo jest odważna (nie mylić z głupotą) i szansa na kulkę mała a poza tym w ogóle nie wierzy w to, że rewolwer jest naładowany.
  Tak czy inaczej świadomie podejmuje ryzyko bo wierzy w to że kula nie istnieje.
  Jeśli ktoś jest w stanie (palnąć sobie w łeb) z powodu nakazu noszenia maseczki na twarzy to dla mnie wystarczający znak, że z taką osobą nie ma o czym dyskutować, tylko trzeba się od niej trzymać jak najdalej, aby nie oberwać rykoszetem.