690 680 960

37-latka odpowie za zniszczenie drzwi i elewacji budynku oraz porysowanie karoserii auta

Bialscy policjanci zatrzymali 37-latkę, która odpowie za zniszczenie drzwi i elewacji budynku oraz porysowanie karoserii fiata. Poszkodowani oszacowali straty na ponad 7,5 tys. złotych.

Bialscy policjanci pod koniec listopada otrzymali zgłoszenie o zdewastowaniu drzwi oraz elewacji jednego z budynków usługowych w Białej Podlaskiej. Pokrzywdzonych mieszkaniec Białej Podlaskiej oszacował straty na kwotę 3,5 tysiąca złotych.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu, realizując czynności w sprawie, ustalili personalia osoby podejrzanej o dokonanie tego czynu. Okazało się, że jest to 37-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej.

Jak się okazało, to niejedyny czyn na koncie kobiety. 37-latka podejrzana jest również o uszkodzenie karoserii pojazdu osobowego marki Fiat. Do tego zdarzenia doszło dwa dni po pierwszym zgłoszeniu. W tym wypadku straty wyniosły ponad 4 tysiące złotych.

37-latka zatrzymana została do wyjaśnienia. Kobieta usłyszała już zarzuty i przyznała się do winy. Nie wyjaśniła jednak motywów swojego działania. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

10 komentarzy

 1. Pan Sołtys Z Miasta Inspiracji (dawniej: Lublin)

  Patrzcie jeno, jak ludzie z własnej nie przymuszonej woli, kierowani tylko własną głupotą (która każdemu sie może przydarzyć) w niezbyt wyrafinowany sposób srają sobie w papiery (bywa że na całe życie).

 2. Rozumiem że pokryje straty pracujac na pokrycie tych strat w czasie tych 5 lat jak bedzie siedzieć ? Czy gdzieś w moim rozumowaniu tkwi bład ?

 3. tak wygląda sprawiedliwosć po polsku

  Mylisz się .Patusy i cała ta swołocz ,nigdy nie pokryła i nie pokryje żadnych strat które wyrzadza ,bo w tym kraju „sprawiedliwosć ” kończy się tym że „grozi mu ” czy jej „ileś tam ” .A jak już to „ileś tam ” zamieni się w jakis konkret ,że musi pokryć straty czy cos w tym stylu ,to i tak taki wyrok jest nie egzekwowalny bo wiadomo ze patologia to pasożyty ,które zadną praca się nie skalaly i nie mają żadnych dochodów , to już sądu nie interesuje .Tak wyglada „sprawiedliwosć ” po polsku

 4. Posadzić Karyne na 5 lat.

 5. Prześwietlić klienta co ma na sumieniu i co jej zrobił ze tak postąpiła!.

 6. Stara kur……patola
  Do kryminału.

 7. Dobra ,dobra auto i drzwi należą do tego samego mężczyzny , kto wie co jej zrobił i co jest jej winien .

Kursy walut

 • USD 3.9769zł -0.83%
 • GBP 5.0142zł -0.36%
 • EUR 4.3543zł -0.41%
 • CHF 4.512zł -0.5%

Polub nas