690 680 960

28 marca w Lublinie odbędzie się Międzynarodowy Konwent Tatuażu

Już niebawem 28 – 29 marca w Outlet Center przy ul. Mełgiewskiej 16D odbędzie się Międzynarodowy Konwent Tatuażu – Lublin Tatoo Konwent Perła Edition. Weźmie w nim udział ponad 100 tatuatorów z Polski i z całej Europy.

Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji a wśród nich m.in.: stunt motocyklowy, pokazy mody z udziałem wytatuowanych modelek, koncerty, wystawy grafik, sportowe auta i motocykle oraz wiele innych.

Organizator przyznaje iż chce aby konwencja stała się cyklicznym festiwalem poświęconym sztuce tatuażu w tej części Polski.
Polska scena tatuażu zyskuje na popularności, o czym świadczą dziesiątki tysięcy osób, które co roku zdobią swoje ciało w ten artystyczny sposób. Wielkie święto tatuażu w Lublinie po raz pierwszy połączy polskie i zagraniczne prezentacje i konkursy tatuażu artystycznego z koncertami muzyki niezależnej, intrygującymi występami scenicznymi oraz pokazami mody i wystawami znanych grafików.

W ramach konwentu odbędzie się także próba bicia rekordu w body piercingu a dokładnie najwięcej wbitych igieł podczas jednej sesji. Obecny rekord wynosi 4,5 tysiąca igieł. Został on pobity w lutym br. w Kanadzie – wcześniejszy rekord wynosił 3200.

Ponadto odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć niecodzienne pokazy, takie jak np.: body suspension czyli podwieszanie ciała oraz podniebny występ Nadezdhy Avdevvy – kobiety gumy. Na żywo podczas konwentu będą pracować tatuatorzy z całej Europy. Wśród ich prac zostaną wybrane najlepsze tatuaże w różnych kategoriach.

Impreza jest dwudniowa, rozpocznie się 28 marca o godzinie 10.00 w centrum outletowym Outlet Center.

2015-03-26 07:21:54
(fot. Nadesłane)

19 komentarzy

 1. Tak, reklamujcie tatuaże, a zaraz małolaty polecą sobie dziary robić, bo moda…

 2. najlepszy miejscem dla takiej „imprezy” byłby Areszt Śledczy na Południowej w Lublinie, bo tam przebywa idealna grupa docelowa -target, więc byłoby chętnych do pokazu „dziarania” tyle ile trzeba…

 3. Rok temu Konwent Tatuażu odbył się w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie i była to bardzo udana impreza. teraz jest moda wśród młodych ludzi na takie ozdabianie ciała i nic w tym złego. Chodzi o to, aby paść ofiarą oszusta, który zrobi nam coś fatalnego i to na zawsze. Żałuję, że konwenty nie ma po raz kolejny na gościnnej Wyspie, tylko będzie z outlecie. Mam nadzieję, ze to nie wyznaczy standardu…

  • Chichot losu zwyczajny

   Tatuaże – może to piękne i modne, ale dla mnie kojarzące się z kryminałem i kryminalistami.
   Nawet po długim „poście” nie chciałbym bzykać kobitki „przyozdobionej” w ten sposób, a już z pewnością nie zatrudniłbym takiej u mnie w Zakładzie.
   Chyba, że miałaby je na dupie zakryte majtkami.

   • To przykre, że pracodawcy przedkładają wygląd zewnętrzny kobiet nad ich zdolności i kwalifikacje, które powinny dawać podstawy do zatrudnienia. No chyba, że prowadzi Pan burdel, to rozumiem, że zależy Panu na wyglądzie pracownic. Ciekawi mnie za to, czy jakakolwiek kobieta, nawet po długim „poście” chciałaby „bzykać” faceta o tak płytkich poglądach na otaczający nas świat. Sugeruję wyjście z epoki kamienia łupanego i dostosowanie się do zmieniających się realiów.

  • można i tak tylko po co????.

   ozdabianie ciała i nic w tym złego. Jeśli ty uważasz , wymalowanie się pigmentem , coś ozdobą , to twoja sprawa . Ja już wolałbym być piegowatym niż popisywać się graffiti na ciele. Ale jaki rozum ,takie myślenie. Ciekawy jestem jak będziesz w wieku emerytalnym i czy będziesz akceptował swoje młodzieńcze fanaberie.
   Do-Wyspiarz

 4. Komentarze wyżej tylko udowadniają to, jak bardzo zacofanym jesteśmy miastem / krajem. Tatuaż też może być rzeczą, która ciekawie wygląda i nie psuje wizerunku.
  Zacznijcie też rozróżniać tatuaże więzienne, bo one są trochę inne 😉 Obudźcie się z tej komuny..

  • można i tak tylko po co????.

   Co ty małolacie wiesz o tatuażach . Dla mnie jest to jeszcze jedno zgniłe , kur******wo zachodu . Nie umiesz myśleć tylko , małpujesz wzory z debili . Jestem z miasta i nie jestem zacofany , mało tego troszkę garowałem i mogłem sobie wydziergać co bym chciał , ale udowodniłem że ma swoje zdanie i nie jestem zepsutym typem. Malują się wszyscy bo taka moda . Moda minie a malunki pozostają , jeszcze wspomnisz moje słowa, że prawdę napisałem .
   Do hejtera -Marcin

   • Jest pan z miasta i nie jest pan zacofany, a nie umie pan stawiać przecinków?
    Dla pana wiadomości: spację stawiamy tylko po znaku interpunkcyjnym, a nie przed.
    Pozdrawiam, dziewczyna z tatuażami.

 5. Nie jesteś zacofany? Przecież twój komentarz wygląda jakby go wydziergał zbulwersowany gimnazjalista 😉 Garowałeś, owszem…Za zaniżanie średniej IQ w tym kraju.
  Ja dziękuję, nie będę się kopał z koniem. Powiedziałem co chciałem.
  I przy okazji. Nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę hejterem. To co właśnie zrobileś jest „hejtem”.
  Serdecznie pozdrawiam! :)))

  • Jesteś , jesteś właśnie hejterem, i wiem to po twoich wpisach ,i krytyce każdego wpisu , tylko hejter tak postępuje.

 6. Konwent był świetny, bardzo magnetyczna atmosfera, interesujący ludzie z zajawką. Osobiście nie mam tatuażu i mieć nie zamierzam, ale na kolejny Konwent wiem, że się wybiorę. W Outlecie fajnie nawet wyszło.

 7. Nawet udało się pobić rekord Guinessa w największej ilości igieł wbitych w ciało, ludzie to mają pomysły i odwagę!

 8. Outlet ma ogromny potencjał na tego typu imrezy, dużo miejsca, fajne sceny, ale widać że mają bardzo dobrych organizatorów, bo w ten weekend znowu coś organizują.

 9. Super dziarę złapałem na evencie, oby więcej takich u nas na dzielni. Outlet zawsze na propsie

  • byliśmy z panną na konwie i przytargałem 2 torby ciuchów 🙂 jak to możliwe?

 10. dobre koncerty były, a przy okazji kupiłem klka tshirtów, udany weekend 😉

  • Brakowało takiego miejsca u nas w mieście. Cieszę się że można kulturalnie kupić coś za właściwą dla towaru cenę bo normalnie markowe rzeczy są niepoważnie drogie… Outlet daje radę

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas