2 stycznia otwarcie stoku GLOBUS SKI. Sprawdź ceny

2 stycznia odbędzie się otwarcie nowego sezonu na stoku GLOBUS SKI. Wczoraj rozpoczęło się naśnieżanie stoku przy ul. Kazimierza Wielkiego.

W środę rozpoczęto naśnieżanie stoku GLOBUS SKI a od 2 stycznia obiekt będzie dostępny codziennie w godzinach 10-21, na chwilę obecną do 10 stycznia.

Do dyspozycji klientów są dwie trasy narciarskie: do jazdy na nartach i snowboardzie, z wyciągami o długości 300 (dla maks. 800 użytkowników w ciągu godziny) i 100 metrów (maks. 600 użytkowników na godz.) oraz snowpark. Oświetlenie całego stoku pozwala na jazdę do późnych godzin wieczornych.

Osoby nie dysponujące własnym sprzętem zarówno narciarskim jak i snowboardowym mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu znajdującej się przy stoku.

W dni powszednie wypożyczenie kompletu sprzętu (narty/deska + buty + kijki + kask) na jedną godzinę kosztuje 30 zł, godzinny karnet na duży wyciąg 14 zł, mały wyciąg 7 zł. W weekendy wypożyczenie kompletu sprzętu na jedną godzinę to koszt rzędu 35 zł, godzinny karnet na duży wyciąg 18 zł, mały wyciąg 10 zł.

Szczegółowy cennik poniżej.

2015-12-31 10:08:50
(fot. lublin112.pl, MOSiR)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. Chichotnik niejaki

  Widzę same zalety z otwarcia górki – najpierw zacznie się „nukanie” rodziców o kasę dla właścicieli cenników, a jak sie już taki jeden z drugim dorwie do nart i zacznie jechać na łeb na szyję rąsie zaczną zacierać służby ratownicze i personel szpitalny, a jak dobrze pójdzie to i grabarzom sie coś dostanie do poklepania łopatą.
  I tak ma być, wszyscy chcą coś uszczknąć z budżetów domowych.

 2. ZaszokowanyZażenowany

  Lol, żeby pojeździć godzinę muszę zapłacić 44 zł w sumie (wypożyczenie plus duży orczyk) :O Komuś chyba ostro beret zryło… W weekendy to już nawet nie będę wspominał

  • Było latem puszki zbierać i na złom oddawać, miałbyś własny sprzęt. A z orczyka chyba korzystać nie musisz, można z buta.

 3. Zocha krety**o, ja sie nie znasz to sie nie odzywaj, w lecie nie każdy tak jak ty daje na lewo i prawo zeby pojeździć na globusie, inna sprawa że za 40 zl masz narty, kijki, kask, buty i wyciąg na 2h w Rąblowie,gdzie frajda z jazdy jest nieporównywalnie większa niz na globusie – MYŚL !!!!!!!!

  • To zasuwaj do Rąblowa, wyjdzie cię taniej. Zaoszczędzisz na browar w lecie. Też życzę ci w Nowym Roku wszystkiego najlepszego.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8136zł 0.52%
  • GBP 5.2984zł 0.69%
  • EUR 4.5752zł 0.47%
  • CHF 4.1655zł 0.49%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS