690 680 960

Tragiczny wpadek na posesji. 2-letnie dziecko zginęło przy koparce

Tragiczny wypadek w powiecie bialskim. Podczas prac budowlanych zginęło 2-letnie dziecko. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 11 w miejscowości Stary Bubel w gminie Janów Podlaski w powiecie bialskim. Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na jednej z posesji. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych informacji, jakie nam przekazano wynika, że na terenie posesji prowadzone były prace, w których wykorzystywana była koparka. Wstępne ustalenia wskazują, że dziecko najprawdopodobniej przebywało w kabinie, z której wypadło. Pomimo natychmiast udzielonej pomocy, życia chłopca nie udało się uratować. Zmarł on w wyniku doznanych obrażeń ciała.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Sprawdzane jest m.in. czy miejsce prac było odpowiednio zabezpieczone oraz czy dziecko miało w tym czasie zapewnioną należytą opiekę.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)
aktualizacja 17:23
 

Z UWAGI NA LICZNE PROŚBY CZYTELNIKÓW, MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA MATERIAŁU ZOSTAŁA WYŁĄCZONA.

 

13 komentarzy

 1. Jak oni pilnowali tak małe dziecko??
  Nie mogę uwierzyć że dorośli są tacy bez wyobraźni.

  • Na wsi to norma . Zrobią sobie następne.

   • czyli dokładnie tak jak to było z tobą i starszym braciszkiem, mamusia i tatuś nie mogli sobie pozwolić na utratę pięciu stówek co miesiąc, stan inwentarzu musi się zgadzać więc oto jesteś

 2. Aleś ty idiota!

 3. Do taa ty wiesz co wypisujesz?

 4. Wypadkowość w rolnictwie/budownictwie/leśnictwie idzie łeb w łeb z wypadkami drogowymi.
  Czyli: byle jak, byle szybciej, jakoś to będzie, może się uda. A jak się nie uda – to trudno, zdarza się, nie słabszy uważa.
  Przepisy BHP/drogowe do śmietnika, bo każdy rolnik/budowlaniec/kierowca wie jak coś zrobić lepiej i szybciej.

 5. Taa…, czy tamta, to bez różnicy. To był tragiczny wypadek. Nie ma znaczenia czy na wsi, czy w mieście. Nie powinieneś pisać takich bredni. Apeluję do lublin112 o zablokowanie komentarzy, zwłaszcza, gdy dochodzi do tragedii z udziałem dzieci, bo chamstwo komentujących sięga zenitu.

  • Chodziło ci o :
   1. Zenit – punkt na niebie dokładnie ponad pozycją obserwatora. Jest jednym z dwóch miejsc przecięcia lokalnej osi pionu ze sferą niebieską.
   2. Zenit – nazwa rosyjskich (a poprzednio radzieckich) aparatów fotograficznych.
   3. Zenit – rower
   4. Zenit Petersburg – rosyjski klub piłkarski z Petersburga

 6. Jak nie do paszowozu to kopara.Dzieci giną na potęgę.

 7. Taa masz rację.Popieram.

 8. Hipokryci z was. Naskoczyliście na mnie a ani złego słowa o rodzicach, którzy nie dopilnowali dzieciaka. Mało czyta się o takich tragediach? Widocznie nie bardzo byli zainteresowani potomstwem i jego bezpieczeństwem. Tak jak tatuś dzieciaka na elektrycznej hulajnodze. Swoją bezmyślnością zabił syna, winą obarczył kierowcę ale sam po pieniądze szybko łapę wyciągnął.

 9. winni są rodzice , im zabrać prawa rodzicielskie i odsiadka minimum 5 lat

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas