690 680 960

19-latka straciła panowanie nad pojazdem. Opel wypadł z drogi i uderzył w drzewo (zdjęcia)

Dzisiaj rano w Starym Patoku, na drodze do Radoryża Kościelnego miał miejsce wypadek. Ranna została jedna osoba. Kierująca oplem młoda kobieta trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 7 w miejscowości Stary Patok w gminie Krzywda w powiecie łukowskim. Na drodze powiatowej prowadzącej do Radoryża Kościelnego samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Łukowie, oraz z jednostek OSP Krzywda, Fiukówka i Radoryż Kościelny, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca oplem 19-latka straciła panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi, uderzyło w drzewo, a następnie przewróciło się na bok. Kobieta nie mogła się wydostać z rozbitego samochodu. Została ewakuowana na noszach przez bagażnik.

Po opatrzeniu 19-latkę z gminy Krzywda ratownicy medyczni przetransportowali do szpitala. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

(fot. JRG Łuków)

16 komentarzy

  1. publikując artukuł niech napierw sprawdzą informację, a nie piszą głupoty, dziewczyna zasłabła, a nie straciła panowanie

    • Wynikiem zasłabnięcia jest m.in. utrata panowania nad pojazdem. Szczegółowe okoliczności, jak zostało zaznaczone, ustalają policjanci.

    • Cham bity deską:)

      szpitale muszą informować wydziały komunikacji o omdleniach kierowców i kandydatów na kierowców. A „jakakolwiek utrata przytomności oznacza zabranie prawa jazdy na rok.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej