690 680 960

17-latka zaginęła z kilkumiesięcznym dzieckiem. Widziałeś ją? AKTUALIZACJA

W sobotę rano 17-latka wyszła na przepustkę z domu dziecka ze swoim kilkumiesięcznym dzieckiem i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z placówką. Osoby, które widziały zaginioną proszone są o kontakt z policją.

W sobotę 11 lipca około godziny 9:30 17-latka wyszła na przepustkę z domu dziecka ze swoim kilkumiesięcznym dzieckiem.

Nastolatka do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z placówką.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym V Komisariatu Policji w Lublinie tel. 47 811 47 00, adres: ul. Koncertowa 4a lub na numer alarmowym 112.

AKTUALIZACJA 14:40 14.07.2020

Młoda kobieta została odnaleziona na terenie woj. mazowieckiego. Poszukiwania zostały odwołane.

(fot. Policja Lublin)

20 komentarzy

 1. Ale dokad poszla? Do kogo na przepustkę?
  Do rodziców ,znajomych, ciotki? U nich pytać szukać? Skoro byla niepełnoletnia czemu nikt nie dopilnowal gdzie poszła i gdzie powinna przybywac? Bardzo malo informacji w tym artykule.

  • Wiadomo,że rodzina w pierwszej kolejności została sprawdzona a wiek czy niepełnoletność nie ma tu znaczenia- można wyjśc na spacer i zwyczajnie nawiać. Nikt niepełnoletniego na łańcuchu trzymać nie będzie. Mam nadzieję, że się znajdzie.

  • Co za głupi komentarz, najwazniejsze ze służby są poinformowane gdzie poszła, a gdzie jest teraz niewiadomo, stad ten artykuł…

 2. Wania i Morszczuk

  Jej piękne czarne oczy
  Śnią się czarne oczy
  Ich nie przeoczysz
  Wiem że nie
  Jej piękne czarne oczy
  Widzę czarne oczy
  To za mną kroczy
  Ze mną jest

 3. Jeśli jest niepełnoletnia i przebywa w domu dziecka niech mi ktoś powie kto nieletniej pozwala bez opieki osoby dorosłej opłacić placówkę w dodatku nieletnia opuszcza placówkę z małoletnim dzieckiem gdzie według prawa nie może jako osoba niepełnoletnia opiekować się nieletnim. Tam powinien wejść prokurator i zbadać całą sytuację.

  • A nie przyszło Ci do głowy ze np jest po ślubie i wtedy to ona ma władze rodzicielska nad swoim dzieckiem? Coś tam usłyszy i pisze bez gruntownej wiedzy

 4. Przyjdzie z drugim , albo wypłynie z dzieckiem.
  17 lat a taki bagaź , jaką dziecku szykuje przyszłość???????????

  • być może lepszą niż ci się wydaje, mam koleżankę,która w wieku 15 lat została mamą , dzisiaj jest ma 38 lat i została już szcęśliwą babcią.

 5. No to widać jak opiekują się osieroconymi dziećmi ,17 latka urodziła w dodatku uciekła . Biedna dziewczyna ja w jej wieku wszystko miałam .

 6. Śliczna dziewczyna, życzę Ci aby wszystko się w Twoim życiu dobrze potoczyło i żebyś spotkała na swojej drodze ludzi, którzy Ci pomogą

 7. Miałam tę „przyjemność” leżeć z nią na sali poporodowej-tragedia. Papierosy palone w łazience, długie wideorozmowy z różnymi dziwnymi typami (oczywiście na głośniku, tak że cała sala słyszała), raz jak wróciła z odwiedzin to czuć było alkohol. Położne i ordynator oddziału miały z nią „ciekawie”, ale była pod specjalną ochroną, bo z domu dziecka. Materiał totalnie nie nadający się na matkę. W tym wszystkim tylko dziecka szkoda.

 8. A jakiej jest narodowości????

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!