17-latek z zarzutami o gwałt na 14-latce. Jak twierdzi, sądził że dziewczyna jest starsza

Trwają czynności związane ze zgwałceniem 14-letniej dziewczyny. Zatrzymany 17-latek przyznał się do winy. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Prokuratura Rejonowa w Lublinie wszczęła śledztwo w sprawie zgwałcenia 14-letniej dziewczyny. Do zdarzenia doszło pod koniec stycznia, kiedy to poszkodowana spotkała się w mieszkaniu z 17-latkiem.

Jak ustalono, kiedy nastolatka zamierzała opuścić mieszkanie, podejrzany miał ją siłą zatrzymać, następnie wepchnąć do piwnicy i tam doprowadzić do obcowania płciowego. O wszystkim powiadomiona została policja.

Funkcjonariusze zatrzymali 17-latka, a następnie doprowadzili przed oblicze prokuratora. Tam przedstawiono mu zarzuty m.in. gwałtu na małoletniej. Podejrzany przyznał się do winy, tłumaczył jednak, że nie sądził, iż dziewczyna nie ma skończonych 15 lat.

Ze względu na charakter prowadzonego postępowania, a także dobro pokrzywdzonej, prokuratura postanowiła nie zdradzać dokładnych szczegółów sprawy. Podejrzanemu grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

26 komentarzy

 1. Czyli starsze można gwałcić ..co za dekiel

  • tu są w grze ze dwa paragrafy- stosunek z nieletnią i osobno gwałt

  • zamiast próbować wyłgać się z gwałtu, tłumacząc się dobrowolnym stosunkiem – gdzie jest słowo przeciwko słowu – to próbuje złagodzić zarzut pedofilii, gdzie wiek dziewczyny jest niepodważalny, z resztą tak jak badania lekarskie po stosunku… nawet po fakcie nie mógł się chwilę wysilić, żeby wymyślić najłagodniejszą dla siebie wersję, ani nie był na tyle prawdomówny, żeby w obliczu dowodów się do wszystkiego przyznać…
   zdemoralizowany i głupi, w tak młodym wieku, z wieloletnimi gwałtami pod prysznicem w planach – nie wróżę mu rewelacji 🙂

 2. A skąd wiadomo czy sama nie chciała?
  A skąd wiadomo, że nie powiedziała że ma więcej lat??
  Ile jeszcze faceci będą oskarżani i uznawani za jedynych winnych ???

 3. Mnie kiedyś żona zrobiła awanturę, że przebieram się w jej fatałaszki. Nie wytrzymałem. Spakowałem jej rzeczy w dwie duże walizki i się wyprowadziłem.

 4. Ciekawe ze kazda dziewczna czy dziewczynka może oskarżyć każdego osobnika płci męskiej o gwałt .Wtedy oczywiscie policja natychmiast takiego oskarżonego zatrzymuje ,nie mając żadnych dowodów prócz tych oskarżeń .A słyszał ktoś kiedyś zeby zatrzymano jakoś kobitkę ,po tym jak facet zglosił na policje że go zgwałciła ,ew.próbowała zgwałcić ? No nie uwierzę ze nie ma takich przypadków

  • bym się nie opierał więc i gwałtu by nie było

  • dowodem są badania. Siniaki, otarcia i materiał genetyczny pozostawiony na lub w ofierze. Ty CSI kryminalne zagadki Miami nigdy nie oglądałeś? serio?

   • roztrzęsiona nastolatka wpada z matką na komendę. zgłaszają gwałt, bo córka się matce w końcu przyznała. minęło kilka dni, siniaków nie ma, o materiale genetycznym zapomnij. mówi, że znała sprawcę to ten i ten.
    co robi policja? bo z „dowodów” to jest tylko zeznanie dziewczyny. wpadają po gościa, w kajdankach na komendę, 48 murowane, przesłuchania, prokurator widzi zapłakaną dziewczyną i pisze wniosek o tymczasowe aresztowanie. a sędzina, która go rozpoznaje, ma córkę w wieku potencjalnej ofiary.
    jednym słowem – możesz nawet tej dziewczyny na ulicy nigdy nie zobaczyć i spędzić miesiące z łatką gwałciciela pedofila, bo np. twój konkurent w interesach wynajął cwaną małolatę, która marzy o karierze aktorskiej… nierówne szanse w takiej walce to fakt!

 5. Jak go zapuszkują to sex mu zbrzydnie.

 6. Mnie niedawno taka jedna malolata zaczepiala na imprezie i proponowala sex .Oczywiscie odmówiłem ,bo nie była w moim typie .I teraz tak sobie mylsę czy dobrze zrobiłem .Bo taka „urażona ” odmową mogła isć na policje i oskarzyć mnie o gwałt ,a wczesniej bzyknąć się z kimś innym .Badanie obdukcja ,wychodzi że odbyła stosunek i co ? ” Leżysz pan i robisz pod siebie „

  • „Badanie obdukcja ,wychodzi że odbyła stosunek i co ? ” Leżysz pan i robisz pod siebie „”
   A skąd wzięła Twój materiał genetyczny i się nim wysmarowała tu i ówdzie? 🙂
   Rozumiem, że o genetyce nie uczyli?

   • tłumaczysz 12-latkowi, który chciał zabłysnąć w internetach, jak działa prawdziwy świat…

  • marek wstawaj zesrałeś się

 7. A ZA CO 12LAT? UMORZYC! KAŻDY Z NAS ZAPEWNE W MŁODOSCI TEZ SIE TAK POMYLIŁ,ITO NIE JEDEN RAZ. NIKT NIKOGO NIGDY NIE ZAMYKAŁ. TO NIE JEST PRZECIEZ ŻADNA JAKAS PATOLOGIA TEN CHŁOPAK.

  • i tu jest problem, umorzysz to pomyśli, że tak można i będzie nadal łobuzował

 8. Że też nie pomylił z maszynką do mięsa. Myślałem, że nie podłączona do prądu?

 9. A Rudnie 20latek z 14latko ciogle sypiajo a rodzice dziewczyny nic nie robią bo to patole

 10. 14 latki teraz same się pchają bo myślą że jak beda się bzykać w takim wieku to są fajne patologia normalnie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu