Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

15-latka chciała uciec za granicę, wyskoczyła w klapkach z pierwszego piętra

Kraśniccy kryminalni zajmującymi się poszukiwaniami, dzięki skutecznym działaniom operacyjnym, zatrzymali osiem osób poszukiwanych na terenie powiatu, a także poza nim. Jedną z nich była 15-latka, za którą prowadzono poszukiwania opiekuńcze.

W kraśnickiej jednostce policjanci z zespołu zajmującego się poszukiwaniami osób zaginionych oraz do odbycia kary, podczas intensywnych działań operacyjnych w ostatnim czasie doprowadzili do zatrzymania ośmiu osób poszukiwanych listami gończymi, a także nastolatki, za którą prowadzone były poszukiwania opiekuńcze.

– W trakcie poszukiwań opiekuńczych na terenie Kraśnika policjanci odnaleźli 15-latkę, która już była przygotowana do wyjazdu za granicę. W ostatniej chwili natrafili na miejsce gdzie się ukrywała, wtedy doszło do niecodziennej sytuacji, gdyż postanowiła uciec i wyskoczyła z pierwszego piętra w klapkach – jednak na dole czekali już policjanci. W związku z tym trafiła z powrotem do ośrodka – relacjonuje aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej Policji.

Oprócz tego mundurowi zatrzymali dwie poszukiwane osoby, które już siedzą za kratkami – 61-letniego mieszkańca Kraśnika za kradzieże, następnie na terenie Świdnika oraz 28-latka z Gminy Trzydnik Duży poszukiwanego za kradzieże i oszustwa. Mężczyzna miał do „odsiadki” najwięcej – bo 12 miesięcy.

Jeśli posiadacie wiedze o osobach poszukiwanych, prosimy zgłaszać to na najbliższą jednostkę Policji, bądź poprzez stronę https://poszukiwani.policja.pl/, na której można też odnaleźć osoby poszukiwane.

15-latka chciała uciec za granicę, wyskoczyła w klapkach z pierwszego piętra

fot. Policja Kraśnik

15-latka chciała uciec za granicę, wyskoczyła w klapkach z pierwszego piętra

fot. Policja Kraśnik

10 komentarzy

  1. Chciała uciec za granicę, wyskoczyła w klapkach z pierwszego piętra – nieźle zaczęła…
    Dobrze, że zapowiadany deszcz jeszcze nie pada, bo w klapki by jej się nabrało.

  2. Tak się zastanawiam, skąd ta 15 latka wzięłaby na swoje utrzymanie, ewentualnie kto by ją zatrudnił i gdzie???

  3. Do Dubaju na Pocztowej

  4. Za Tuska na szparagi do Niemiec

    Se lecę w klapkach najkach!

  5. Ogłupiana internetem młodzież

Dodaj komentarz

Z kraju