Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

15-latek zdewastował ścianę szkoły. Zajmie się nim sąd rodzinny

Policjanci z Dęblina ustalili sprawcę, który sprayem pomalował ścianę jednej z dęblińskich szkół. 15-latek swoim postępowaniem wyrządził szkody w wysokości 1000 złotych. Wkrótce nastolatek stanie przed sądem rodzinnym.

Na początku października tego roku policjanci z Ryk otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu elewacji ściany zewnętrznej jednej ze szkół podstawowych w Dęblinie. Pracownicy szkoły ujawnili namalowane sprayem na jednej ze ścian „graffiti”. Straty oszacowano na kwotę 1000 złotych .

– Policjanci, którzy pracowali na miejscu, udokumentowali dowody tej bezmyślnej „twórczości” i zabezpieczyli ślady, jakie pozostawili sprawcy. Funkcjonariusze z dęblińskiego komisariatu i ustali kim jest sprawca tego aktu wandalizmu. Jak się okazało czynu dokonał 15-latek z Dęblina. Wszedł on na teren szkoły i sprayem naniósł na elewację budynku rysunki – informuje aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak z ryckiej Policji.

W tym tygodniu 15-latkowi przedstawiono zarzuty, do których się przyznał. Na podstawie zgromadzonych materiałów są zadecyduje o jego dalszym losie.

22 komentarze

 1. Brawo dzielni policjanci !!!
  A tak bez sarkazmu to juz by redakcja miała troche honoru…..

 2. Rypcum pypcum, bęc !

  15-latek zdewastował ścianę szkoły i skutecznie paskudził sobie papiery na całe życie

 3. widać nastolatek zostanie malarzem remontowym

 4. Oto przykład jak dzisiejsza szkoła wychowuje młodzież, a nauczyciele żądają tylko podwyżek za minimum 4 godziny pracy dziennie??????

  • Wychowanie głównie wynosi się z domu , szkoła kształci a nie wychowuje.

  • Typowa „madka p0lka”. Pewnie z PiS-u… Od wychowania są rodzice, ale jak widać, niektórzy uważają, że poślą dziecko do szkoły i problem z głowy…

 5. Młody fan zpw bakajoko

 6. Brawo rodzice możecie być durni.

 7. Nie ma kary na tych ćpunów.

Dodaj komentarz

Z kraju