Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

10-latek na motocyklu crossowym zderzył się z kią. Dziecko śmigłowcem trafiło do szpitala

Policjanci ustalają, kto umożliwił 10-latkowi jazdę motocyklem. Dziecko jadąc jednośladem zderzyło się z pojazdem osobowym. Poszkodowany 10-latek z obrażeniami ciała śmigłowcem został przetransportowany do szpitala.

26 komentarzy

 1. Brawo tate…teraz to duma rozpiera…

 2. Powinni go rodzice przeprosić

 3. Krzysztof,, Ochota,,

  Szkoda dzieciaka, za przerśnięte,, ego,, rodziców , wujków, opiekunów chłopak ucierpiał. Powinien ich teraz do sądu podać.

 4. Szkoda też kierowcy skody – będzie miał sporo zachodu, kłopotów, nerwów. Kiedyś na prywatnym polu (ściernisku) wjechał mi w bryczkę koleś quadem, był wieczór szarówka. Koleś się połamał, quad (podobno na blisko 100tys. zł) do kasacji.
  Policja, karetka, protokoły, przesłuchania, czy aby się nie przyczyniłem, a może powinienem mieć światła itp. 3 lata 8 rozpraw, po 5 otrzymałem odszkodowanie…

 5. Dzieci w wieku poniżej 12 lat mogą trenować w klubach sportowych lub pod okiem rodziców w odpowiednich miejscach.
  Panów Policjantów zapraszam na ulicę Cienistą oraz okolice Krężnicy Jarej, Nowin, Prawiednik…

 6. Widzialem ostatnio takiego łebka na crossie na Grzybowej. Zapi…ał w te i spowrotem jak glupek ku uciesze prawdopodobnie jeszcze glupszej starszyzny… Może i fajna sprawa, ale w odpowiednim miejscu a nie tam, gdzie samochody, czy jak we wspomnianym miejscu dodatkowo jeszcze wąsko + rowerzystów pelno wraz z dzieciakami.